Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy zsákutcában fel le motoroz...

Egy zsákutcában fel le motorozásnak mi értelme van?

Figyelt kérdés
Egy hülyegyerek motorozgat egy zsákutcában fel le néha még este is tíz perceket. Néha annyira idegesítő zümmög ezzel a vacakkal, jogsija biztos nincs mert még nincs annyi. Fel le járkál idegesítő jön megy kutyák is ugatják. Ennek a motorozásnak mi értelme van? Akkor inkább menjen el hosszabb távra

#motor #zsákutca #no jogsi
2016. jún. 12. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt én se tudom, van egy gyerek, bár ő már 20 feletti, de mániája hogy elmegy a szomszéd faluba 4Km meg vissza, többször is. Nem megy gyorsan, nincs vele gond, csak azért kicsit ilyenkor elgondolkoztató hogy mi lehet a heppje. Miért nem két faluval odébb megy vagy miért nem messzebb stb. Tetszik neki biztos az az útszakasz. :D
2016. jún. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

" jogsija biztos nincs mert még nincs annyi."


Ezért.

2016. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is mentem nagyapám Babettájával 12 évesen a hobbitelkük előtti földúton, pont úgy oda-vissza, mint a kérdésben említett kisfiú, mivel meg volt beszélve, hogy mettől-meddig mehetek. Nem olyan nagy szám ez, főleg, ha 10 percig tart csak...a mosógéped több ideig centrifugál, az miért nem zavar?
2016. jún. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalság, bolondság. Mikor én voltam fiatal én is mentem össze vissza, mindenfelé, akár cél nélkül is. Mert motorozni jó!
2016. jún. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát bazki. Egy gyerek, és motorozik.

Egyrészt gondolom nem mer messzebbre menni, másrészt lehet, hogy szülei mondták meg, hogy meddig mehet.


Viszont ő így is élvezi, és tanul motorozni közben. Én is így tanultam kiskoromban, már 11 évesen.

Próbáld elviselni, ha nagyon nem megy, akkor egyezzetek meg valami időpontban, amikor neked jó, a szüleivel.

2016. jún. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megcsapta a kipufogó füstje, és megfertőződött.

Ennyi, nem fog kigyógyulni. Én is a motorozás betege vagyok már 30 éve.

Kölyökkoromban ugyanezcsináltuk mi is, ráadásul hárman, időnként nem is tól csendes motorokkal! Mi élveztük, a lakók viszont kevésbé voltak vidámak. Ma már értem, megértem őket, de gyerekként mit érdekelt... Én élveztem a motorozást, ennyi.

Ha nem egész nap zsinnyegteti a gépet, az nem gondolom hogy tragédia lenne.

Majd ha lesz jogsija, messzebbre megy, nem ott fog zavargászni. (Gondolom ezt ő is alig várja)

2016. jún. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 veterán vas ***** válasza:

Talán azért jár mindennap arra, mert abban reménykedik, hogy megnyitják egyszer a másik végét és nem lesz többé zsákutca.


Az külön jó, hogy egy véleményen vagy az utcabeli kutyákkal. :D

2016. jún. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!