Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti nem utaztok nyugodtabban...

Ti nem utaztok nyugodtabban egy egyszerű szívó benzines autóban, mint valami bonyolult dízelben vagy kis turbós benzinesben?

Figyelt kérdés
Nagynyomású szivattyú, turbo, EGR, DPF, kéttömegű lendkerék. Ezerféle hibalehetőség. 200 ezer kilométer után bármi elromolhat.
2016. jún. 13. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Technikai cucc... Bármi bármikor elromolhat. Sohasem tudni. Amúgy nekem egy viszonylag egyszerű motorral szerelt Suzuki Swiftem van. Most 208000 km el. Hibátlan. De igaz nem autó, hanem.monitor 1 nap után halt meg. Szal sohasem tudni.
2016. jún. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagyok autószerelő, ezért nekem tök mindegy, hogy valami egyszerű dolog romlik el vagy valami bonyolult.

Minél idősebb egy autó, annál nagyobb az esély arra, hogy elromoljon valami, akár kicsi, akár nagy, akár benzines, akár dízel.

2016. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

298.000 van a TDI-mben, előbb indulok el vele bárhová, mint a családi Astra G-vel (szívóbezin, 292.000 km-rel új kora óta nálunk).


Az autómat mindig rendben tartom, minőségi alkatrészekkel szervizelem az előírásoknak és a pillanatnyi állapotnak megfelelően. Így bárhova, bármikor, bármilyen körülmények között szemrebbenés nélkül el merek indulni. Eszembe se jut, hogy aggódnom kellene ilyeneken.

2016. jún. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Bármikor bármi elromolhat, engem a Babetta is hagyott ott többször is az út szélén, pedig az aztán faék egyszerűségű szerkezet :)

Karbantartás függvénye a dolog, nem konstrukcióé.

2016. jún. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tóth Tibor(magor) válasza:
Ha lenne elég ZS-m,akkor nyugdtan utaznék egy technikai csodával,de mivel csóringer vagyok,ezért egy fiat motoros trabit hajkurászok,amelyban egy "síma karbis Fiat motor ketyeg,ezen majdnem mindent magam is meg tudok bütykölni.
2016. jún. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!