Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A konténeres kamionozás nyugis?

A konténeres kamionozás nyugis?

Figyelt kérdés
Az a baj a ponyvazassal hogy sok a melo kotogetni az arukat, foleg nyaron 50 fokban tetoig pakolt arut kotogetni elvezet ( nem, megse ). Azt hallottam a konteneres cuccokat nem kell kotni, es csak raddobjak azt csokolom. Mennyire nyugis ez? Az arut ugyan ugy targoncasok veszik le es nem neked kell pakolni stb... ?

2016. jún. 13. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

szerinted?


pont így gondolkodik még legalább ezer sorstárs...te már a sor végén állsz.

2016. jún. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem nem kellene ennyire túlrajongani a konténeres melót.Ennyi erővel a frigózás is álomszerű mert csak ráálsz a rampára és csokólom.Valóban nem kell kötözgetned az árut alapvetően, de sokszor előfordul hogy ugyanúgy kötnöd kell az árut, lehet csak én vagyok "csókos" de én ponyvással is rengeteg olyan árut hordok amit nem kell kötni.Az hogy mennyire haladós a fel és a lepakolás, úgyis csak az adott cégtől fog függeni.


Lehet hogy csak én vagyok ilyen, de szerintem a ponyvás pótkocsi a legkényelmesebb(saját fuvarjaimból kiindulva) simán le tudsz zuhanyozni a pót hátuljában stb....

2016. júl. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
attol fugg... ha 3-4 nalonta kell fel/le raknod akkor valoban kenyelmes, de ahol most vagyok ott alt. naponta 1 felrako 1 lerako. Raadasul ilyen szemet vas meg fa arut viszunk csak kb :// Nem is lenne (akkora) gond ha nem a 40 fokos melegben kellene
2016. júl. 13. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!