Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nyikorgó fék, forró felni....

Nyikorgó fék, forró felni. Lehet a túltöltött féfolyadéktól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Autómban ki lettek cserélve a fékpofák. Azóta 5-10 kilóméter megtétele után nyikorogni kezd a fék, akkor ha épp nem nyomom a féket. ÍVisszavittem a szervízbe, azt mondták majd összekopik. Azóta mentem 3000km, és csak erősödött a hang. A felnik tűz forróak. Szerintem balahogy csak hozzáér az a fékpofa, ha nem nyomom akkor is. Lecserélték a fékolajat is, és felújították a féknyerget. Teljesen tele van töltve a fékfolyadék tartály, nem max-ig hanem kupakig - csurig. Lehet hogy ez a gond?



2016. jún. 14. 00:06
 1/1 anonim ***** válasza:

A kupakig??? Biztos, hogy az a gond! Fecskendővel szívd le maxig. Csak arra figyelj, hogy nehogy ráfolyjon bármire is, mert nagyon intenzív folyadék. Ha mégis kifolyna, vízzel locsold, az semlegesíti.


Ez milyen szerviz volt? Ilyen Jóskabá' sarki szervize? Ilyen amatőr hibát..

2016. jún. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!