Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MIert nem kaphato az uj...

MIert nem kaphato az uj Volkswagen Tiguan-bol a 240HP 2. 0 TDI?

Figyelt kérdés
Van ez a motor hozza, es en ugy olvastam meg a megjelenese elott h az is kaphato lesz hozza !

2016. jún. 14. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert nem lenne rá akkora igény hogy érdemes legyen árulni. Az importőr azért képben van azzal kapcsolatban hogy mik a hazai vásárlói igények. Miért nem lehet nálunk pl Dodge Vipert kapni?
2016. jún. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem ertem miert ne lenne ra igeny? "kicsi" motor es jo nagy teljesitmeny...! szerintem mindenki szereti ha egy auto erosen huz...! Am meg Passatbol akkor miert van?
2016. jún. 14. 16:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Na de meg is kell ám azt az erőt fizetni rendesen. Gondolom milliós felára van ennek a bika motornak az eggyel gyengébbhez képest. Aki ilyen jellegű autót akar venni és megfelelően gazdag is, annak ott az Audi hasonlóan motorizást modellje Q5 vagy Q3(talán?). Hidd el kitalálták ezt a cég marketingszakemberei. A Honda pl nem régen beszüntette az Accord európai árusítását, pedig az sem volt eladhatatlan autó, de mégsem érte meg a Hondának a piacon tartani.
2016. jún. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs igazad a Q5 ben is a leg erosebb 2.0 TDI 190 LE sajnos
2016. jún. 14. 23:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Pláne. Egy VW nem lehet jobb mint az Audi, ez gyári politika.
2016. jún. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezert volt nekem is furcsa a dolog... h miert a volkswagenben mutattak be ezt a motrot...
2016. jún. 15. 09:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Idehaza nem minden típust lehet venni. Én pár éve szembesültem vele szalonban, amikor autót akartam venni, és lehetett azzal a motorral, amelyikkel szerettem volna. Végül Olaszországban vettem meg, csak így jócskán rákellett fizetni, hogy idehaza forgalomba helyeztessem. Minden megoldható, csak plussz pénz kérdése az egész.
2016. júl. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kimaradt a nem szó, szóval nem lehetett azzal a motorral, amelyikkel szerettem volna
2016. júl. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!