Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti ismertek olyan személyt,...

Ti ismertek olyan személyt, aki vezetés szempontjából olyan mint az Agymenőkben Sheldon?

Figyelt kérdés
Nem a jellemére gondolok, hanem arra, hogy nagyon jó tanuló, több diplomája van, vagy ha még gimnazista akkor osztály, vagy akár iskola első, aki sorra nyeri a díjakat. A kressz vizsgát egyből kitünőre megcsinálta, de a gyakorlati vezetést képtelen elsajátítani.

2016. jún. 14. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Majdnem.

Szóval nem első mindenben, de jó tanuló, kresz vizsga hibátlan volt. A vezetés meg nagy kihívás. Persze az is meglett (nem elsőre), szóval nem teljes kudarc, de nagyon-nagyon sokat küzdött érte.

Szóval ez annyira nem végletes, mint Sheldon, de azért hasonló.

De mondjuk van olyan ismerősöm is, aki totál hülye volt a suliban, de ettől még nem megy neki a vezetés (sem) :D

Meg olyan is van, aki kifejezetten buta, tanulatlan, a vezetésben meg szuper.

Van mindenféle :)

2016. jún. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Olyan mint Sheldon nincs még egy...mert ha lenne, az már nem élne...én azért nézem, hogy talán jól megveri valaki...

vezetni sosem fog.

2016. jún. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Igen, voltak az iskolában és az osztályomban is régen ilyen emberek. Egész nap magoltak, bármit képesek voltak megtanulni, tehát kitűnő tanulók. Viszont életképtelenek voltak. Hiába tanultak olyan sokat, egyszerűen nem tudták hasznosítani, az egész életük csak a tanulásról szólt. Nem is akartak ők akkor jogsit csinálni, de szerintem nem is lettek volna képesek egy autót elvezetni. Azóta nem tudom mi lett velük.
2016. jún. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ÉN is ilyen vagyok :D Simán átmegyek midnenből elsőre vizsgán 4-5-tel, de a gyakorlat az valami katasztrófa.


Egyetemen épphogy átrugdostak a gyak. dolgokból, Kresz-t meg... inkább hagyjuk, 95%-os lett a vizsgám, de kormány mögött olyan vagyok, mint egy haldokló csiga :)

2017. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!