Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha Tatabányára kell mennem...

Ha Tatabányára kell mennem kreszvizsgára akkor milyen időpontok állnak rendelkezésemre? Délután melyik a legkésőbbi időpont?

Figyelt kérdés

2016. jún. 15. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értelek.

Időpont miatt miért kell bemenni, általában az iskolákon keresztül történik a vizsgára jelentkezés, a közölt időpontra kell megjelenni a vizsgán. Nem dolgoznak éjszakába nyúlóan, intézd úgy a dolgaidat, hogy a vizsgán meg tudj jelenni.

2016. jún. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Dolgozom, nincs több szabatságom 4ig vagyok minden nap és ezért kérdeztem hogy meddig lehetnek ott mert hallottam olyanról hogy 2 kor is volt még vizsga. Még a 3 óra is jó lenne mert akkor el tudnám csúsztatni. Az autósiskolában meg előfordult már olyan hogy azt mondták nincs időpont csak x-edikén mikor előtte is lett volna
2016. jún. 21. 15:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Az NKH megyei központjaiban a munkaidő 16 óráig tart.

14 órától még lehet vizsgázni, én is akkor vizsgáztam, bár nem Tatabányán... Utánunk már nem volt másik vizsgázó csoport.

Az iskoláknál elég elterjedt szokás, hogy előre kikérnek vizsgaidőpontokat, s a tanulóikat az előre kikért időpontokban küldik vizsgázni.

Szabadság nélkül a forgalmi vizsga sem lesz egyszerű menet.

2016. jún. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!