Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha valakinek nincs érzéke a...

Ha valakinek nincs érzéke a vezetéshez, miért nem fejlődik szinte semmit az évek alatt?

Figyelt kérdés
Hiába vezet sokat, akkor is balf#sz és bizonytalan még 20 év után is. Ez miért van?
2016. jún. 16. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

A kérdésedben a válasz: nincs érzéke a vezetéshez. Ennyi. Ez ilyen egyszerű...


még valami?

2016. jún. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Egy igen nagy névtől idézek (egy amerikai autóversenyző): "Az autóvezetést nem lehet gépiesen elsajátítani, erre születni kell..."

Ezzel maximálisan egyet értek. Nekem is van ilyen rokonom, 45 éve vezet, de tehetségtelen hozzá. Tudja mikor mit kell csinálni, de nem jól csinálja.

Sok esetben fejben dől el, zavarja a többi autó, sok a pedál, közbe figyelni is kell.

2016. jún. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad magadnak a kérdésedet. Annyival egészíteném ki, hogy mert nem is érdekli a vezetés, nem akar (nem tudatosan) vele foglalkozni, nem elemzi a hibáit, nem olvas, nem beszélget senkivel (érdemben) a vezetésről. Így nem is lehet fejlődni. Én se tudnék focizni rendesen, mert nem érdekel a foci, még a TV-ben sem, és félnék is tőle hogy megsérülök, tehát mondhatni, hogy nincs hozzá affinitásom.
2016. jún. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokunknak csak azért megy jól a vezetés, mert sokat beszélünk erről társaságban, vagy például én kiskoromban, mikor még jogsim sem volt, ellestem a nagyoktól a technikákat. Na de akit nem érdekel semmilyen formában a vezetés, az nem figyel ilyenekre, csak hogy guruljon az autó, oszt kész. Sokszor nem is realizálják az ilyen emberek, hogy sz*rul és durván vezetnek.
2016. jún. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!