Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki mit szól a Mercedes-hez...

Ki mit szól a Mercedes-hez úgy általában de főleg az e 270-es kategóriához?

Figyelt kérdés

mint például ez?


[link]


Saját tapasztalatok kifejezetten érdekelnek, elvileg több mint halott ügy az elektronikájuk....



2016. jún. 16. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jól néz ki az autó, a 270-es motor pedig szintén elég megbízható, jó kis 5 hengeres dízel. El kell menni, és megnézni, elég jó árban van, talán túl olcsó is, ezért gyanús egy kicsit nekem.

Ezt az elektronika fikázást meg nem értem, még az ilyen autókban sem szokott semmiféle gond lenni az elektronikával, ami kihatással lenne az autó működésére.

2016. jún. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem több mint jók. Csak a linkelt példány tekert órás lehet ezért nem árt jobban utánanézni a karbantartásoknak miket cseréltek már rajta. Ettől még a motorja biztos nem fog elhalálozni és még pár százezer km tartalék vígan van benne még akkor is ha már mentek vele félmilliót. Miért volna halott ügy az elektronikája? Ha rendben van megvételkor? Sokan problémázás nélkül megvesznek gyengébb minőségű más német és egyéb gyártmányú autókat. Ez azért egy Mercedes.
2016. jún. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak azért "pörgök" az elektronikán mert mindenhol ezt hallom olvasom, hogy az újabb merciknek az elektronikája állandóan hülyül meg bekattan
2016. jún. 17. 13:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy hülyeség! Ha veszel ilyet, akkor 2006-ig az SBC-re kell ügyelni. Az automaták jók, de a kézi biztosabb. Légrugó ne legyen benne.
2016. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!