Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vannak új 50 ccmes robogók...

Vannak új 50 ccmes robogók 1000 euróig?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy 50es robogót, de nincs rá túl sok pénzem. Jobb lenne ha újat vennék. 1000ig van valamilyen gyártónak 50es modellje? Csak faluban lenne használva.

2016. jún. 17. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Taaalan keeway...
2016. jún. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van 180ért is új az auchanban.


Elmondok egy sztorit ezzel kapcsolatban. Együtt vettünk robogót egy kollégámmal. Én egy Sr50-et használtan, ő egy fityfasz kínait (újat), mindketten 280körül vettük. Ez 6 éve volt. Nemrég találkoztam vele. Egy évig használta munkábajárásra, aztán feladta miután párszor nem ért be, aztán már hobbira se használta, többet volt szerelőnél mint nála, és pár éve kidobta. Én ha meghirdetném az apriliát, 250ért egy nap alatt eladnám. Sosem hagyott cserben, csak a tervezett kötelező szervizei voltak. Még évekig fogom használni.

2016. jún. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amugy nekem is sr-em van 2008-as. Teljesen jó, ha gondolod megbeszelhetjuk
2016. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy használt Aprilia-val sokkal többet érsz, mint egy új kínaival. Én tíz éve vettem újonnan az sr-t, ditech-es, napi 80 km-t megyek vele tizedik éve, és nincs gond vele.
2016. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!