Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tudnék nagyon lassan...

Hogy tudnék nagyon lassan menni? Most váltottunk autót. A régivel ilyet nem tapasztaltam.

Figyelt kérdés
Úgy próbáltam ( parkolóhely kereséskor), hogy 1-esben nagyon picit nyomtam a gázt. Amikor elkezdett picit rángatni a kocsi, kicsit több gázt adtam, és akkor meg viszonylag gyorsan kezdett el haladni a kocsi. Nyilván nem száguldott 1-ben, de ahhoz sok volt, amivel én akartam haladni. Itthon újra próbáltam, de megint nem tudtam nagyon lassan haladni, ahhoz, hogy ne fulladjon le több gáz kellett, de akkor meg "túl gyors" lett.
2016. jún. 17. 12:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez egy automata váltós autó?
2016. jún. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A 27 éves Mitsubishi coltom is elgurul egyben :D

De egyébként csúsztatott kuplung ;)

2016. jún. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy az előttem válaszoló is írta. Ha nagyon menne, nyomd be félig a kuplungot, hogy elvegye a hajtást. Egyébként egyes alapjárat nem jó, gáz nélkül?
2016. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem automata, 1,7-es diesel. (nem tudom van-e jelentősége, az előző 1-es benzines volt)
2016. jún. 17. 13:02
 5/18 A kérdező kommentje:
De akkor megáll a kocsi nem? Ha nem adok egyáltalán gázt? (remélem ez nem baromság, de ha az légyszi, ne röhögjetek. :)
2016. jún. 17. 13:07
 6/18 anonim ***** válasza:

Ne viccelj! Nekem is 1.7 (CR) dízelem van és ha kell 3.-ban is simán erölködés és rángatás nélkül elviszi az alapjárat.

Ott valami műszaki gond van, ha gázadás nélkül lefullad 1-esben.

2016. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem áll meg ha nem adsz gázt és sebességben van a váltó. Az alapjáratnak megfelelő fordulattal fogja lassan vinni.
2016. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem fog leállni, szepen óvatosan engedd fel a kuplungot, ha birja elmegy akkor is ha leveszed a lábad a kuplungrol, legalabbis amit én egyszer vezettem 1.9tdi ford Galaxy az elment igy is .
2016. jún. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De miért ugrál, ha adok minimális gázt?
2016. jún. 17. 13:25
 10/18 Tomcatters ***** válasza:
Hatvott valami nem kóser ha ugrál :)enyem benzines de 2 be tán még 3. ba is vinne ha nem nyomnam, nem engedne visszaesni egy idő utan a fordulatot a motor, es a valtó áttétel 2 be tuti elmegy, 3 ba nem próbáltam eddig ... valoszinuleg nem kap elwg üzemanyagot hirtelen ... lehet benzinszűrőt kellene cserélni
2016. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!