Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok erről az autóról?

Mit gondoltok erről az autóról?

Figyelt kérdés
[link]
2016. jún. 17. 15:11
 1/9 BiTOPro97 ***** válasza:
100%
Az, hogy a SEAT kezd újra izgalmas autókat gyártani.
2016. jún. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 BiTOPro97 ***** válasza:
40%
Az+t
2016. jún. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Érezni rajta a Volkswagen uralmat...
2016. jún. 17. 15:51
 4/9 BiTOPro97 ***** válasza:

De legalább nem az. Nem egy népautó=VW.

Pár éve még döglődött ez a márka az erőtlen sportosnak beállított autóival. Na most meg itt van egy szériában 4 kerék meghajtású SUV-val is.

2016. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Koaxk Ábel ***** válasza:

Nekem bejön a formavilága, meg alapvetően a Seat márkával is pozitív a tapasztalatom.


Ezt leszámítva sem ez, sem más gyártó SUV-ja nem kéne!

2016. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BiTOPro97 ***** válasza:
Koaxk Ábel én sem, mert gondolom te sem jársz pecázni, vadászni és nem járunk vidéki lovardába, vagy vidéki tanyára/birtokra. ;)
2016. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

"Érezni rajta a Volkswagen uralmat..."


Éppen ezért jó.

2016. jún. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Koaxk Ábel ***** válasza:

"Érezni rajta a Volkswagen uralmat..."


"Éppen ezért jó."


Hát igen, a VW előtti időkben, nem volt egy jól csengő név ez a spanyol márka! :)


#BiTOPro97

Valóban egyik sem igaz rám, de nem is ezek hiánya miatt nem szeretem a SUV-okat!

Én minél közelebb szeretek ülni a földhöz, nem minél magasabban, ha tehetném valami baromi alacsony sportkocsival járnék mindennap!

2016. jún. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BiTOPro97 ***** válasza:

Én limuzin és kombi párti vagyok, de enduro motort is egy használtan vett aktuális Opel - igen Isuzu motoros - valódi terepjáróval vittük ki a terepre, és igen egy utánfutón.


Csak manapság sokam mindent egyben akarnak és új autóval.


Amúgy az a durva, hogy a SUV baromira nem biztonságosak általában, a kisbuszok is biztonságosabbak. Jó nem egy X5-ös, mert azzal a felvidéki szlovák-magyar lány is megmutatta sajnos, hogy elég biztonságos. Bár így "bukfencezett", vagy mi.

2016. jún. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!