Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ázik be az autóm?

Miért ázik be az autóm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Audi A3 8L típusú 98-as évjáratú autóm. A vezetőoldalnál a pedáloknál állandóan van egy nedves víz folt. Tudnátok nekem erről pontosabb tájékoztatást adni? Nem találtam ilyen típusú autóról leírást, hogy ilyenkor mi a teendő. Ha esetleg van valaki akinek volt ilyen problémája és leírná, hogy mit nézzek meg azt megköszönném!

2016. jún. 18. 12:54
 1/7 Beviz Elek ***** válasza:
Én úgy oldottam meg a problémát hogy lebontottam a környéken minden kárpitot, bemásztam a lábtérhez és slaggal locsoltattam a kocsit.
2016. jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ettől megtaláltad, hogy nagyjából hol lehet hiba, igaz?
2016. jún. 18. 13:18
 3/7 Beviz Elek ***** válasza:
Ez így nem teljesen igaz. Nem nagyjából hanem teljesen találtam meg a hibát és el is hárítottam, azóta nem ázik.
2016. jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A klíma kondenzvíz lefolyója dugulhatott el. Nem tud lefolyni a kondenzvíz, a tálcája megtelik, így a szőnyeged elázik. Meg kell keresni a kifolyót, aztán kidugítani!
2016. jún. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Logikus, amit uccsó írt. Akartam is kérdezni, hogy csak esős időben tapasztalod-e a hibát?
2016. jún. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom meg mondani, hogy csak esős időben tapasztalom-e a hibát, mert akkor általabán vizes lábbal ülök be és úgy még jobban érezhető. Viszont most, hogy pár napja meleg van így érzem enyhén, hogy nedves.
2016. jún. 19. 21:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor nézd meg, amit mondtam!
2016. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!