Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erős, jól néz ki, kereteken...

Erős, jól néz ki, kereteken belüli fogyasztással?

Figyelt kérdés

Egyszerű a problémám, van 900e forintom, pia cigi drog és k*rvák helyett kocsira költeném ( bár megfontolandó ) de nem vagyok még annyira tájékozott a piacon. Kedves olvasó, segíts!


Szeretném ha az autó erős lenne (a kortársaihoz képest), jól is nézzen ki, ne legyen csajos, max 8 literben megálljon a fogyasztása kombinálton ( sportosan vezetve )


Ha ismersz ilyen autót ne fogd vissza magad és írd le :D


Köszi!



2016. jún. 18. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Sok ilyen autó van 9 kilóért - de szeretnél heti 3 napot a szervízben tölteni és még 9 kilót rákölteni záros határidőn belül?


Mert ha nem akkor nincs ilyen autó, ami szép, erős, olcsó és megbízható is.



Alternatívaként tudok ajánlani 1.9 TDI audi cabrioletet. Belefér a 900e-be egy közepes darab, határozottan vagányul néz ki, lehet vele a diszkó előtt vagizni. Nem megy xarabbul, mint bármi értelmes dolog ammit ennyiért kapsz és ugyan időről időre elromlik majd, mert öreg, de legalább könnyű szerelni és olcsó hozzá az alkatrész.

2016. jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tomcatters ***** válasza:
6. Generacios 2002- ig gyártott Honda Accord 900 ezerert mar jót kapsz belőle elég erős 1.8 vagy 2.0 motorjai vanna,k és nem igen kell majd szervizbe járkálni vele atlagba 7 literből kijön a fogyasztás , ha oda lepsz neki ahogy kell,akkor is max 8-9 liter /100 km
2016. jún. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szintén Honda Accord a javaslatom.

Mint ez [link]

Vagy talán még Civic.

Ennyi pénzért jobbat nem kapsz.

2016. jún. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
+1 Accord
2016. jún. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
accordot én is csak ajánlani tudom ,nekem 6 os van 2.0 benzines jelenleg 680 ezer km van benne , hiba nélkül ..olajat egyáltalán nem eszi pedig sokszor hajtom , hajtottam ,és még remélem sokáig fogom
2016. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!