Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan alkatrész benzines...

Van olyan alkatrész benzines motorban ami bármiféle rezgés csillapításként funckionál az autó vezérlés környékén?

Figyelt kérdés
Nem a kettőstömegre gondolok, ami dízelben van.

2016. jún. 18. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg kiegyenlítő tengely?
2016. jún. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És kettőstömegű nem csak dieselben van!
2016. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Valami olyasmit olvastam, hogy súlykiegyenlítésre szolgál, tömegkiegyenlítés vagy mi fene lenne ez.
2016. jún. 18. 23:36
 4/7 anonim ***** válasza:
pörgettyűstengely visszacsatoló mechanika. Ha nyomod a gázt nem engedi üresben felpörögni csak 2000 ig és egy zöld ikonnal jelzi a műszerfalon ha aktív.
2016. jún. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, hát ez nagyon vicces, amit írtál! :)
2016. jún. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__124..


Hmm, hmm, régebben még magasabb volt az oldal színvonala.

Egyébként ha rosszul tévedek, a soros 6 hengeres motorokban nincs szükség ilyen tengelyre, mert annyira finoman járnak. A többibe kell, még a V6-ba is.

2016. jún. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kiegyensúlyozó tengely, nem tudom van-e valami szakneve, dízelekben van, de nem mindben. Benzinesben nem tudom, régiekben tuti nincs. Újakban ki tudja, már kettőstömegű is van néhány benzinesbe úgyhogy nem lepne meg ha ilyen kiegyensúlyozó tengely is volna.

De miért érdekes? Ezekkel nem szokott gond lenni.

2016. jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!