Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezt a motort vezetheti kiskorú...

Ezt a motort vezetheti kiskorú? Az van oda írva hogy 50köbcentis, de ez nem nagy motor?

Figyelt kérdés
[link]

2016. jún. 19. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
50-es az még kismotor, de pont ugyanúgy meg lehet vele dögleni, mint egy nagymotorral...
2016. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hogy érted a kiskorút? 13 és fél évestől lehet elkezdeni letenni a jogsit rá, olyan szempontból vezetheti igen. De kell rá jogosítvány.


Nincs semmilyen jármű amit vezetni lehet jogsi nélkül ha ez lenne a lényeg, vagyis de 300W-ig azt hiszem, de az meg egy hangyát se mozdít meg egyenes úton, nemhogy egy embert, még gyereket se.

2016. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Úgy értettem a kérdést, hogy ugye ez a motor úgy néz ki mint egy 500köbcentis moci pl...

De csak 50, és hogy a rendőrök megállíthatnak ezért?Ha megmutatom a segédmotor jogsim, és hogy ez a moci 50köbcentis akkor semmi baj igaz?

2016. jún. 19. 21:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem fognak belekötni ilyen szempontból, max sűrűbben állítanak meg. Ha hülyülsz vele akkor viszont ha akarnak találnak más hibát. Ugye 45 Km/h lehetne a maximális sebessége, aminél valószínű többet megy, mert már egy Simson is többet tud stb. De papírokba nem tudnak belekötni.
2016. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem.

Azért tettem fel ezt a kérdést mert én 15 éves vagyok és oda vagyok az ilyen motorokért, és megláttam ezt, azt hittem hogy nagy motor de csodálkoztam hogy 50köbcentis.

Akkor vezethetem ha van AM jogsim(azt hiszem így hívják)

2016. jún. 19. 21:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki, de tényleg csak 50 ccm-s. Amúgy egy 600-as sportmotor mellett lényegesen kisebb, csak a formája ugyanolyan, mint a nagyoknak.
2016. jún. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Értem.Mostmár akkor tiszta minden.

Köszönöm a válaszokat!:)

2016. jún. 20. 00:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Na igen a fénykép is sokat csal, én képről láttam egy 350-es krosszmocit haverom vette, majd elmentem kipróbálni és mintha egy mamutra kellett volna rámásznom akkora, pedig fotón nem nézett ki nagynak csak átlagos méretűnek. Finoman is bántam a gázzal. :D
2016. jún. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!