Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most tanulok vezetni és én...

Most tanulok vezetni és én úgy érzem, hogy az oktatóm lenézően beszél néha velem meg zavar, hogy olyan komor mérges fajta. Hogy kell oktatót váltani és hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

2016. jún. 20. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Beballagsz az oktatási cég irodájába, és ezt előadod..nem kell nagyon ekézni, elég, ha azt mondod, hogy nagyon zavar a stílusa a vezetésben, nem tudsz az útra koncentrálni, nem akarsz balesetet a nemodafigyelésből..

aztán valami történik...majd szólnak neki, hogy egy tanulót elvesztett..az élet ilyen.

Pénzért sem lesz jobb modora, nem lesz kedvesebb ember, úhogy tipli..

ha meg akarod mondani merő korrektségből, akkor szólj neki, hogy a következő vezetés helyett te az irodában kezdesz, mert másik oktatót kérsz..ott mindjárt eldől a meccs...


vagy azt mondja, hogy visz lát, akkor ennyi volt...

vagy azt, hogy...ée akkor nehezményezni fogja, hogy mire vagy úgy oda..


én bekapcsolt diktafonnal járnék-kelnék. hasznos az ilyen esetekben.


szerintem

2016. jún. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az oktatók általában nem sírnak a tanuló után, ha az menni akar...

Nem ez a része a nehéz az oktatóváltásnak, hanem az, hogy valóban jobb legyen a tanuló szemszögéből a következő oktató.

2016. jún. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dízellel vagy benzinessel jobb tanulni?
2016. jún. 20. 17:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyannal, amilyent majd vezetni fogsz.

Amúgy jogsiért mentél oda, nem mindegy milyen az oktatód? Tud le, aztán kész.

2016. jún. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!