Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Octavia melyik motorral...

Skoda Octavia melyik motorral a legjobb? (2001 - 2005 modellek)

Figyelt kérdés

2016. jún. 22. 01:44
 1/9 anonim válasza:
100%

1.4 16v


Mivel használtan veszed én dízelt nem vennék, mert a kis fogyasztás miatti előny mostanság veszne el a motor drágább javítási költségei miatt.


A nagyobb benzinesek ugyan úgy nem dinamikusak, cserébe viszont többet fogyasztanak. Autópályán meg az 1.4-es is megy 160-at, tehát én erre voksolok.

2016. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én az 1,6 olvastam hogy jó, dizelesben nem is gondolodok, nem érné meg nagyobb a költsége
2016. jún. 23. 14:31
 3/9 BiTOPro97 ***** válasza:

1.4 vs. 1.6 az egyik híres onlline autós újságíró oldalon is megy, ?vagyis ment? erről a korosztályról is.


Amúgy sikerült az első két generációt is összevonnod még pluszba, a három újból. Jó a facelif-et és a harmadikat és az ős névadó modellt kihagytad.

2016. júl. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 BiTOPro97 ***** válasza:
*facelift*
2016. júl. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 BiTOPro97 ***** válasza:
Amúgy így öt (3+2) féle motorról beszélünk.
2016. júl. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BiTOPro97 ***** válasza:
Jó benne van a gyárilag "Felica" motoros is.
2016. júl. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 BiTOPro97 ***** válasza:

Annyi közismert, hogy a Felica eddig középső generációja, el lett rontva.


Ja kerüld a céges autókat, és nézesd át, mert annyit bőven megér!

2016. júl. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1.9tdi/pdtdi amit érdemes venni.

1.4 , 1.6 nem megy, de legalább sokat eszik és azért ott is vannak drága dolgok amik el szoktak romlani.

Nagy autót ne vegyél kis motorral maximum akkor ha csak a boltig, templomba és a mamához kell elmenni 3-5km t. Benzinesbő legalább kell bele 2.0 szívó ami megbízhatóbb mint a kicsik és koppra ugyan annyit eszik, de legalább lehet vele előzni.

2016. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BiTOPro97 ***** válasza:

10-15 éves VW dízel ki tudja hányszáz ezer kilométerrel?

A 2.0 szívó benzinessel meg az a baj, hogy ott meg szinte garantált, bármi is állítanak, pont az általad indokként felhozott okokból a több százezer kilométeres már velük megtett út.

2016. júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!