Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen dízel autókba nincs DMF?

Milyen dízel autókba nincs DMF?

Figyelt kérdés
Benzinesről Dízel autóra akarok valtani (Seat Leon mk1 lehetőleg), viszont kicsit utána olvasgattam, es valahogy sok helyen előjött ez az egész kettős tömegű lendkerék. Na most az érdekelne elsősorban hogy Seat Leon mk1 1.9 TDI-ben is ez a lendkerék van, vagy pedig "mezei"? Vagy ezt igy nem lehet megmondani mert pl motorkodtol függ esetleg egyéb dolgoktól? Valaki segítsen mert sehol nem találok választ a kérdésemre es nem akarok használtan egy olyan autót venni amire szinte biztos hogy majd ki kel fizetnem az arat mégegyszer.

2016. jún. 24. 01:24
 1/4 Koaxk Ábel ***** válasza:

Sajnos a konkrét kérdésre nem tudok válaszolni, mármint arra, hogy van e benne kettőstömegű lendkerék.


Viszont a Seat Leon-t (1M) nagyon ajánlom, rohadt jó kocsi nekem is volt, csak nekem vérszegény 1.4 szívóbenzin motorral. Annyira bejött, hogy kerestem 1.9TDI-ből Cupra-t (150LE) na olyat nem fogsz találni normális állapotút, én már 2010-ben sem találtam olyat ami nem volt széthajtva addigra.


A 110 és 90 lovasokból biztos van megkímélt példány, mert azok nem annyira utcai harcos gépek!


Amúgy ezekben jó eséllyel már PDTDI motor van, nem tudom ebből az 1.9-es mennyire nyűgös PD elem szinten, ennek is érdemes utánanézni!


Ezeket leszámítva én maximálisan ajánlom, mert nagyon komfortos, nagyon sportosnak ható, és nagyon felszerelt kocsi, még kevés lóerő mellett is jó vezetni, a formavilága is korrekt még mai szemmel is!

2016. jún. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1.9 TDI-ből csak a 90 lóerősben nincs kettős tömegű lendkerék.
2016. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na de ez az, hogy mindenhol mast írnak. Valaki szerint a 90-lovasban nincs, valaki szerint abban is van. No most akkor mi az igazság?
2016. jún. 28. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


AQM (1.9 SDI), és AGR, ALH (1.9 TDI) motorkódú dízelmotorokban nincs DMF az 1-es Leonnál.

2016. júl. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!