Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális ami a képen látható?

Normális ami a képen látható?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Adott egy Opel Meriva 1.7 CDTI (ISUZU) 2004. Többször lett màr benne vízcső cserélve mert lyukasak voltak. Most hogy màr a 3. Vízcső csere utàn is fogy belőle a víz azt mondta a szerelő higy lehet hengerfejes. Igazaból a hengerfejes problémànak semmilyen màs tünete nem jelentkezett eddig ezért tanàcstalanok vagyunk. Egy autopàlyàs, klímahasznàlatos menet utàn leàllitàst követő 30 perc múlva lefotóztam az autó aljàt és szeretnék kérni egy elemzést, hogy ez normális-e (mert ugye a klima is enged ki vizet)


[link]


Ime a kepek. Elore is koszi a segitseget. Remelem lathatoak a kepek.



2016. jún. 24. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem hengerfej hiba. Én inkább a tartály hajszálrepedésére tippelnék.
2016. jún. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tomcatters ***** válasza:
Nalam is van ilyen, hogy hosszabb hasznalat utan folyik alola a víz, még klima se kell hozzá :)
2016. jún. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Neked is ilyen autod van? :)
2016. jún. 24. 17:41
 4/6 Tomcatters ***** válasza:
Nem , Accord van ,de ez a kondenzvíz katalizattorrol csöpög nekem :) Ha megyek vele 100 + km ,akkor meg folyik az autóalól ha ferde talajra parkolok (udvarunk kicsit lejt)
2016. jún. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. De nekem meg fogy is belőle a hűtővíz.
2016. jún. 24. 18:05
 6/6 Tomcatters ***** válasza:
Jah igen ,írtad is ,nekem az nem ... akkor inkabb valami hajszalrepedes a hűtőn :)
2016. jún. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!