Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autókat tudnátok...

Milyen autókat tudnátok mondani a lenti feltételekre?

Figyelt kérdés

-Kényelmesen elférjen benne 4-5 személy

-Megbízható legyen

-Szép állapotú legyen, ne legyen szétharcolva

-Legyen rajta napfénytető

-Hátsó vagy összkerekes legyen

-Legyen sportos

-Ne lásson az ember naponta ugyan olyan típust.

-Használtan olyan 7-800E-ért hozzáférhető legyen.

>Van egyáltalán ilyen?



2016. jún. 25. 14:57
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mindegy, hogy német, japán, olasz, dízel, benzin, Trabant vagy Ferarri.
2016. jún. 25. 15:00
 2/15 A kérdező kommentje:
Nézzegettem már Golfolat, 3-as BMW-t, régi Alfakat meg Subarukat de ezekből rengeteg van az úton. És ebben az árban elég leharcolt állapotúak vannak.
2016. jún. 25. 15:05
 3/15 anonim ***** válasza:

opel omega

ford sierra

vagy esetleg egy 3-mas bmw

2016. jún. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az Opel Omega külsőleg nem nyerte el nálam a tetszését. A Sierra jobban bejön. Esetleg a VW Jetta mennyire van jól összerakva?
2016. jún. 25. 15:18
 5/15 anonim ***** válasza:
a jetta fronthajtásos szerintem
2016. jún. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Koaxk Ábel ***** válasza:

Az adott árkategóriához képest irreális elvárásaid vannak! :\


Ne legyen tucatautó, de ezen felül még megkímélt és totál költségmentes is legyen, ja és sportos és hátsó vagy összkerékmeghajtású. Ennyiért ilyet biztosan nem találsz, pár szempontból engedj!


Lehet hátsókerekes és sportos ahogy írták, ott vannak a régi 3-asok E36 talán E46 de az utóbbit csak félve ajánlom ennyiért, de az tuti, hogy ezekre költeni kell nem is keveset!

2016. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor úgy írom a 3. pontot, hogy ne az a szarrá rothadt, rozsdás, behorpadt, szakad kárpitú valami legyen. Motorikusan nem tökéletes az nem baj. Esetleg valami régi, japán ahogy más mondaná csak bojlertuningus suhancnak kell, apuci megvette járgány? Nagyon maximum 1 millió lenne rá a keret.
2016. jún. 25. 15:43
 8/15 A kérdező kommentje:
Szép lassan apránként át lesz építve. Tehát nem baj ha nem tökéletes állapotú. Időm gondolkodni van bőven hisz még csak 400E van félretéve. Nem vagyok az a apuci megveszi én meg vagánykodok vele típus napi 9-11 tanóra után is melózok azért van ez az olcsó árkategória. :D
2016. jún. 25. 15:51
 9/15 Koaxk Ábel ***** válasza:

"Nem vagyok az a apuci megveszi én meg vagánykodok vele típus napi 9-11 tanóra után is melózok azért van ez az olcsó árkategória. :D"


Nem az árral van a baj, vannak már korrekt gépek ennyiért, csak ne legyenek irreális elvárások, de valahol megértelek, mert a pénzedért a vágyaidnak a legjobban megfelelő autót szeretnéd a lehető legkisebb ráfordítással!

2016. jún. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

00:08-nál milyen kocsi van a tréleren?

[link]

2016. jún. 25. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!