Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az h a Bmwről lehet...

Miért van az h a Bmwről lehet azt olvasni legtöbbször h nem indul be, nem megbízható és még a hibáját is nagy nehezen találják meg? A túl sok elektronika?

Figyelt kérdés
2016. jún. 26. 08:45
 1/8 BiTOPro97 ***** válasza:

Itt kb. ugyan az a helyzet, mint az MB-nél a Kárpát utcában.

Vagy hülyének néznek, vagy ők maguk hülyék hozzá.

Igen BMW-kben mindig sok az új elektronika is, ez örök tanulást követel meg egy lelkiismeretes szerelőtől.

Érdekes a bajor szervizekről, és tulajdonosoktól jellemzően nincs ilyen panasz. Bár egyet tudni kell, generáció váltás után bő 9 hónapig gyártott BMW-t ne vegyél.

2016. jún. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tomcatters ***** válasza:

Igen, azért is van vele sokszor baj,de ennek még nem kéne oknak lennie feltétlenül. Enyém is tele van mindenféle elektronikával , még sincs soha semmi baja hal istennek :)

Kip kop

Nem BMW m van :)

2016. jún. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Milyet érdemes venni ami azért ha odalépsz megy is(kb140-150Le)és bárhova nyugodtan elindulhatsz vele?
2016. jún. 26. 09:50
 4/8 Tomcatters ***** válasza:

Nekem accord van 2004 es cl7 2 literes 155 le es olyan 240 korul van a vége

Nekem soha semmi gond nem volt vele , csak ajanlani tudom :)

2016. jún. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen az Accorddal is szemeztem csak a belsejével kellene megbarátkoznom.Amúgy olvastam h nagyon megbízható.
2016. jún. 26. 11:23
 6/8 Tomcatters ***** válasza:

Valoban kissé semmitmondó puritan a belseje,de meglehet szokni,főleg mert azért az osszeszerelese minòségi nem zörög csattog macskakovesuton sem... stb

Nézzél full bőr belsőset, nekem is az van plüssel sztem megszokhatatlanul randa :/

2016. jún. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sokan csak kinézetre vesznek meg dolgokat. Képesek a külső miatt megvenni egy nagyon költséges dolgot is és elhitetik magukkal, hogy csak nekik meg fogja érni.

Ez nagy hiba.

Te is ezek közé az emberek közé tartozol az alapján amit a Honda belsőről írtál.

Vegyél akkor Mazdát mert azoknak az európai autókhoz közelebb áll a külsejük és a belső terük, de hasonlóan jó és megbízható autók mint a Honda.

2016. jún. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 BiTOPro97 ***** válasza:

Én Mazda 6-nál a kombi esetén - azaz Sportkombinál - a csomagtérnél adtam fel, majd jött a Toyota Avensis kombi.


De végül 330i touring lett.


Amúgy a BMW megbízhatatlanságáról, az elmúlt húsz évben a legmegbízhatatlanabb, és a legmegbízhatóbb felső középkategóriás autó jutott eszembe, egyik a W210-es, a másik a W212-es MB. ;)

2016. jún. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!