Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorokba lehet nyomkövetőt...

Motorokba lehet nyomkövetőt szerelni?

Figyelt kérdés

Egyáltalán szokás a nagyobb motorokba nyomkövetőt tenni ?

gondolok itt a 600as meg a nagyobb bringákra.



2016. jún. 28. 01:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel az egész nem nagyobb egy cigis doboznál, ezért simán beszerelhető motorokba is. Kétlem, hogy a szokás számítana, ha akarsz építesz bele nyomkövetőt, riasztót, indításgátlót...
2016. jún. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Indításgátló, kormányzár, fékre helyezhető cucc, stb, teljesen felesleges, mert a legtöbb mocit úgy lopják, hogy 2-3 ember bebassza a mocit egy furgonba és már húznak is onnan. GPS-nek lehet értelme, ha baromi gyorsan utánuk tudsz menni, mert valószínűleg 1-2 órán belül szétkapják a gépet, mint hülye gyerek a legot.

(Egyébként nem a köbcenti a lényeg, hanem a moci értéke. Nekem is csak egy 650-es mocim van, de többet ér mint a legtöbb kocsi az utakon, mivel újonnan vettem tavaly. Egy új 300-as is 1-1,5 misi körül van.)

2016. jún. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem csak motorokba, de még drágább biciklikbe is szerelnek nyomkövetőt.

Elég jó kis kütyük, be lehet rajtuk állítani sokmindent (pl. mozdításra küld sms üzenetet, sebességmérés, folyamatos nyomkövetés, vagy csak ráküldött sms üzenetre válaszul küld koordinátákat, stb..)

2016. jún. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

aha.. köszi a válaszokat.

csak az van, hogy most készülök venni egy cb1000-est és kiváncsi vagyok mennyire lopják ezeket. aránylag jó környéken lakom, de a félsz mégis bennem van egy kicsit.

2016. jún. 28. 10:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Az autóm GPS nyomkövetőjének a havidíja 3500 Ft. Ha gyújtás nélkül elmozdul (vontatják, trélerre rakják) akkor is riaszt, és a motoros járőr megy is utána!

Ennyit nekem megér...

2016. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!