Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson alapjárat nincs. Miért?

"Kovács" Ernő kérdése:

Simson alapjárat nincs. Miért?

Figyelt kérdés
Adott egy simson s51n gyári 16n1-11-es karbival, de alapjaratot sehogy sem tart. A motor teljesen gyári, uj szimeringek, gyujtas jol van beallitva, egy masik karbival nagyon szepen tartja az alapjaratot, de a sajátjával sehogy sem. Uszoszint rendesen bevan allitva, gyari fuvokak vannak benne, uj tomitesek. Minden gyári, minden tiszta, minden rendben, mégsem tartja az alapjaratot, de miért? Tapasztalt már valaki hasonlót?

2016. jún. 28. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Én kizárólag akkor ha a fúvóka volt eltömődve, vagy a szivató részben nyitva volt.

Gondolom a csavar megvan.

Próbáltad mind a 2 fúvókát kiszedni és át fujtani kompresszorral?


A karbi úszószint rendben van? Mert az sem jó ha magasan van és megfojtja a motort.

2016. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az egesz karbi tiszta, átlett fújva minden kompresszorral. Úszószint is jól van beállítva, mégsem tart sehogy sem alapjaratot
2016. jún. 28. 22:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Be kéne állítani az alapjáratot. Ha star karbi van rajta akkor 2 csavarral lehet finomhangolni az alapjáratot. Ha a gyári van akkor 1 csavarral kell ugyeskedni.
2016. jún. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ez az, hogy nem lehet beállítani. Nem kell leirni hogyan kell alapjaratot allitani, mert ertek hozza, nem egy karbin beallitottam mar, de ezen ez egyen lehetetlen.
2016. jún. 29. 16:18
 5/6 A kérdező kommentje:
És nem Star karbi, hanem 16n1-11.
2016. jún. 29. 16:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Esetleg leírhatnád hogy mit próbáltál már rajta. Meg mit takar az hogy értesz hozzá? Tudod csavart tekerni, vagy ellenőrizted az össze fúvákát méretre hogy a belevaló van-e benne?

[link]


Illetve ezt dobja a 16n1-11-re:

[link]


Ellenőrizted a csavart, meg a hornyot, amit nyom felfelé? Mert én ebből a típusból szinte csak olyant láttam amit nem lehet rendesen beállítani, talán egyszer volt nálam olyan amin rendesen működött. Gyakran a csavar hegyes végét elhajlítják az okosok, és akkor az alapjárat minden csak nem lineráis és nem arányos a csavar állásával.

2016. jún. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!