Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogsi nékül krossz motorozok...

Jogsi nékül krossz motorozok 85 cm-el ha üldöz a rendör és elmegyek elöle mi lehet a büntetésem ha netán mégis elkapna?

Figyelt kérdés
Nah szóval olyan városba élek ahol van egy pálya .. nem is motor pálya de m1 oda és kiszoktak jönni a rendörök ellenörizni hogy van-e jogsid.. 15 éves vagyok kawasaki kx 85 m van jogsi nékül és arra lennnék kiváncsi ha jogsi nékül elmenekülök a rendörök ellen és elkapnak mit kaphatok ?
2016. jún. 29. 22:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Dugaszt a sejhajodba. Meg azonnali bilincset a kezedre és mivel nem vagy nagykorú ezért a szüleid fogják megszenvedni a hülyeséged. Ők meg úgy kifognak pics@zni (remélhetőleg) hogy csak nézel. És még szépen fogalmaztam :)
2016. jún. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
Ui: Ha most nincs jogosítványod, ezentúl ne is számíts rá, jobb esetben legalább 10-20 évesre. Rosszabb esetben örökre.
2016. jún. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De most mi a börtönt be mennek a szüleim én meg nevelő intézetbe ?? még válaszokat kérnék izgulok
2016. jún. 29. 22:58
 4/15 anonim ***** válasza:
Otthon megirom mit szoktak csinálni ilyenkor!
2016. jún. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De most akkor csak pénz birság?
2016. jún. 30. 19:13
 6/15 anonim ***** válasza:
19%
15 évesen, ha szülő nem tud kivinni pályára futóval, vagy teherautóval, akkor lábon kell kimenned. Az, hogy a rendőr oda kimegy, tök mocsok dolog... Gyerekkoromtól versenyeztem a Magyar Motocross Bajnokságban és a saját edzőpályámra indig lábon mentem ki, ami kb. 2 km volt. Rendőrrel kétszer volt "afférom,, 13-14 évesen, akkor még én is 85cc-t hajtottam és harmadszorra nem próbálkoztak. Nem kaphatsz semmit, csak jogsit nem rakhatod le talán onnantól számítva, hogy elkapnak, x időszakig. Egy haveromat 15 évesen elkapták 125 gyorsaságival és nem osztott nem szorzott, mert 18 éves korában rakta le a jogsit kocsira. Csak űzzed!! :))BRAAP
2016. jún. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Még pluszba:) Már nem versenyzek, viszont a Mátra miattam kék , ha felmegyek autóval és a bírságokon kívül semmi hátráltató dolog nem ért. Nyugi, ne stresszelj:)
2016. jún. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Végre köszönöm az értelmes üzetet nem csak azokat h ne csináljam mert meg döglök a g*** köszönök mindent és igaz a krossz motorozás felbecsülhetlen sport .
2016. jún. 30. 21:41
 9/15 anonim ***** válasza:
Hidd el fel lehet becsülni majd ha rádsóz egy szép kis bírságot. Ha pedig te azt a választ tartod 'jónak', hogy persze menj csak jogsi nélkül és üldöztesd magad a rendőrökkel akkor hajrá, csak buzdítani tudlak :)
2016. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem 16évesen volt 250es RMZ-m,de hozzánk azért jöttek ki mert a faluból volt egy két büdös köcsög aki feljelentett,egyébként azt mondták a rendőrök hogy őket nem érdekli hol megyek,csak az aszfaltos úton ne menjek a többi őket nem érdekli...
2016. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!