Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Le engedtem az autóm hűtővizét...

Le engedtem az autóm hűtővizét, ha az újat beletöltöm, hogy kell légteleníteni?

Figyelt kérdés
Le engedtem az autóm hűtővizét mert rozsdás volt,ki takarítottam. Friss fagyállót raknék bele de nem tudom hogy kell légteleníteni, mert nem találom a légtelenítő csavart.Van aki azt mondja nyugodtan töltsem bele majd magától le légteleníti magát.Légyszí segítsetek mert nem akarom elrontani az autót!!Az autó 1997 Renault Megane 1 1.6 sedan benzines 8 szelepes

2016. jún. 30. 21:24
 1/1 BiTOPro97 ***** válasza:

"nem találom a légtelenítő csavart" - akkor rossz esélyes lutri a dolog. Más péniszéve verni könnyű a csalánt.


Amúgy google a barátod, ott sok képet találsz vagy sárga lógóval, vagy piros karikával bekarikázva az adott alakrészről készült képen a motortéren belül.

2016. júl. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!