Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » W123-as merci lesz valaha...

W123-as merci lesz valaha értékes veterán autó amit gyüjtők szeretni fognak?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen példányom 1980ból 300d motorral 4sebességes váltóval. kb 2008ig használtam és azóta mozdulatlanul hever az udvaron, az időjárás nem kimélte. Azóta évente 3-4x volt beinditva pár percre, de utolsó alkalommal, tavaj novemberben már nem indult. Nemis foglalkoztatott a dolog, nem álltam neki megkeresni a hibát. Mostmár meguntam, hogy kerülgetem az udvaron, és be akartam vontatni az ócskavasba. Csakhogy az emberkének aki elszállitotta volna, megtetszett az autó, és kapásból ajánlott érte 50ezret, hogy majd ő megveszi tőlem.Elfogadtam az ajánlatot, de azóta kicsit piszkál a dolog, hogy lehet valami értekeset adtam el aprópénzért.

2016. júl. 1. 15:26
 1/5 A kérdező kommentje:
helyesbitek...mostmár csak volt ilyen példányom
2016. júl. 1. 15:28
 2/5 anonim ***** válasza:

Már most is az. Kár volt úgy elhanyagolni a gépet.

Amúgy egy apróság: a 300D-ket nem csak 5 sebességes váltóval szerelték?

2016. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
talán a 80utániak 5sebességesek. nekem négyes volt
2016. júl. 1. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meggondolatlan volt! 150-250 között elmehetett volna a neten.
2016. júl. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon rosszul tetted egy hibátlan állapotú darab már az egekben van és pár éven belül csak feljebb megy és 1 M forintból biztos megvan a restaurálás
2018. máj. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!