Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondolnak az ilyen előzgetők?

Kisvuk29 kérdése:

Mit gondolnak az ilyen előzgetők?

Figyelt kérdés

Tapasztaltam már párszor ilyet de a legutóbbin nagyot röhögtem

Pár napja haladtam a 31-es számú úton Heves felé

Kicsivel 90 felett hogy biztos ne tartsak fel senkit

Csak akkor vettem vissza mikor megláttam hogy mérnek

85 körül hogy biztos legyen mert eggyel nagyobb a felni...

Mindegy ez csak részlet információ

A trafi előtt meg lettem előzve majd fékezett nehogy bemérjék (szembesávot mérték) és így haladt előttem kb másfél km-t majd megállt a zöldségesnél

Kérdem én miért sietett

Meg a másik szintén ezen az úton csak Dormánd fele akkor is 90-el haladok ahogy kell

Egy punto megelőz úgy hogy záróvonalon kanyarodósávon átmegy megelőz

halad előttem kb 300 m-re és mire beér a faluba lekanyarodik egy kisutcába majd én is odaérek

Tehát 4 másodperccel hamarabb kanyarodott le ezért előzött zárón keresztül

És ez csak az elmúlt két hét egy útszakasza

Azokat nem is említettem akik miatt le kell fékezni hogy beférjen de meg se köszöni csak tovább siet és megelőz még pár autót addig míg látni

Ennyire siet mindenki?

Én ha nem tudok legalább 20km/h külömbséggel szabályosan előzni nem is erőltetem nem értem miért csinálják sokan ezt...


2016. júl. 1. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez nem sietés, ezek egyszerűen balf a szok, és nem tudják igazából hogy mit akarnak. Én is utálom az ilyeneket, és sokszor igen veszélyes manővereket csinálnak.

Meg tudom érteni az olyanokat, aki tényleg siet, sőt én is szoktam sietni, de nem úgy, hogy csinálok egy életveszélyes előzést, utána meg feltartom a másikat, akit megelőztem...

2016. júl. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!