Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri megvenni...

Szerintetek megéri megvenni ezt az autót?

Figyelt kérdés

Azért Emberek kategória, mert más emberek véleménye érdekel, hogy ők megvennék-e ennyi pénzért. Megérné-e nekik. Én megszeretném venni csak ahhoz hitel kell.


[link]


2016. júl. 4. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Hitelt kocsira nem veszünk fel, felejtsd le.
2016. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyira jó színű BMW...Ajj nagyon tetszik, de én is úgy gondolom, hogy autó miatt nem adósodok el a banknak. Inkább dolgozok még az autóért.
2016. júl. 4. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha 2-3 hónap alatt megkeresel ennyit akkor persze. Ha nem akkor baromi nagy hülyeség.
2016. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, ha hitelt kéne hozzá felvenned főleg nem. Az autó alapvetően arra való, hogy elvigyen A-ból B-be. Erre alkalmas autót ennél jóval olcsóbban is kapsz. Ez már egy fajta luxus, egy hobbi. Persze ha van bőven miből lehet erre is költeni, de nem gondolom, hogy hitelből kéne. Arról nem is beszélve, hogy várható előbb-utóbb (és inkább előbb) szervizelni is kell és ott is érhetnek ennél a tipusnál kellemetlen meglepetések a végösszeget tekintve.
2016. júl. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én újabbat vennék ennyiért, ami modernebb és olcsóbb fenntartani. Valami 2010 körüli mondeot, lagunat
2016. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!