Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A3 1.9 TDI (2000 körüli)...

Audi A3 1.9 TDI (2000 körüli) vagy Alfa 147 1.9 JTD?

Figyelt kérdés
Melyik jobb autó mindennapi használatra? Városban és főúton egyaránt használnám, néha autópályán is. Fogyasztás tekintetében jobb az Audi, de belsőre sokkal jobban tetszik az Alfa. Melyik megbízhatóbb? Melyik éri meg jobban?

2016. júl. 5. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindegyiknek lehetnek hibái, én az Audit javasolnám inkább.
2016. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én elfogult vagyok, úgyhogy az Alfát mondom. Ahogy írod, belsőre sokkal szebb, stílusosabb, és összetartóbb is a közösség. Az tény, hogy gyakrabban fordulhat elő vele hiba, mint az Audival. De az alkatrész olcsóbb hozzá, mint a némethez.

Próbáld ki mind a kettő típust, és úgyis érezni fogod, hogy melyik lesz a te márkád.

2016. júl. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15éves autó, kb ugyan olyan árú hozzá a legtöbb alkatrész. Én a jól bevált 1.9tdi-t javaslom ha megbízhatóság fontos, bár az 1.9jtd is jó, de az alfák futóműve nemigen kedvelik a magyar úthálózatot.
2016. júl. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy 15 éves Alfával ne menj túl messze az autószerelő műhelytől.
2016. júl. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Húúú,ezt sem gondoltam volna,hogy valakinek jobban tetszik az alfa 147 beltere :D 2 beltér között én azt mondanám,hogy van 10 év különbség.Számomra egy 147-es alfa beltere nagyon puritán.1.9 JTD motorok elvileg nem rosszak,az elektronika helyette is szar.
2016. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok. Másoknak az Audi beltere van elmaradva 10 évvel. :) Bár számomra az Alfa 147 egy női autó, mert akárhányszor ránézek, az jut eszembe, de ettől függetlenül szépnek találom, és nekem a német autó belseje olyan, mint egy tic-tac-os doboz. De hát kinek mi. :)

A ne menjünk Alfával messze a szerviztől hülyeséget meg felejtsük már el. Vannak vele gondok az tény, de közel sem annyi, mint ahányan páran beállítják. :) Inkább kis idegesítő hibák vannak, persze akad komolyabb is, de minden más márkánál bele lehet nyúlni ilyenbe. Ismerősömnek BMW-je van, 2x cserélt már motort benne. A másiknak Alfa 159-e van, 430 ezer km-t rakott bele, és köszöni, még megy. Szóval a márka nem minden, sok függ a használótól. Ha szét van hajtva, nem törődnek velük, akkor mindegyik hamar tönkre fog menni.

2016. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!