Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gilera DNS 50-hez hasonló,50...

Bataiboldi kérdése:

Gilera DNS 50-hez hasonló,50 ccm-es, , nem-robogó" formájú motort tudtok mondani? Fontos az is, hogy autómata legyen, mert csak arra van jogsim.

Figyelt kérdés

2016. júl. 5. 18:45
 1/3 Zzzoli ***** válasza:

Gilera DNS 50 hez hasonlót nem tudunk mondani, mert olyan motor nincs.

Olyan van hogy Gilera DNA, de miért kéne neked ahhoz hasonló? Vegyél olyat ha az tetszik, ha lenne hasonló az se lenne olcsóbb.

Egyébként meg a segédmotor jogsi, vagy a B az mindenféle segédmotorra jó, lehet benne 6 sebesség is, nem csak automatára.

2016. júl. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, köszi utólag énis észrevettem, hogy elírtam. Azért kellene ahhoz hasonló, mert ezt a típust már nem gyártják, és csak használtat tudnék belőle venni. Nem tudom, hogy miért írja mindenki mindenhol, hogy vezethetek váltóst si, meg hogy Am-en nincs korlátozás, meret az én jogsimba bele van írva a 78-as korlátozás kódja.
2016. júl. 6. 19:34
 3/3 anonim válasza:
Ha autómatán vizsgázol, akkor csak autómatát vezethetsz, nem kell hülyeségeket írni. 50-esből csak a DNA van, aminek motorosabb formája van, mégis egy robogó.
2017. ápr. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!