Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen Saxo vagy régi Suzuki...

Citroen Saxo vagy régi Suzuki Swift?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni Kocsit és a két márka között gondolkodom de nem tudom hogy 300 és 350 ezer között melyik éri meg jobban Saxonál nem tudom hogy ilyen árban találok jó állapotban nem széthajtottat. Szerintetek melyik legyen?

#Suzuki Swift #Citroën Saxo #Melyiket éri meg jobban?
2016. júl. 5. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy Swift.

Kategóriájában verhetetlen.

Mi 4 évvel ezelőtt Swift-Punto között vacilláltunk.

Végül Swiftet találtunk jobb állapotút jobb áron. Nem bántuk meg

nincs sok bajunk vele, ami akad, az is fillérekbe kerül (pl komplett Valeo kuplung szett 12900 ft- üzletben újonnan).


Tényleg szinte csak tankolom, és használom. Ingázok napi 2x30 km-t, de ha nagy ritkán autópályára tévedek, a 120-as tempót is tartja.

'98-as, 995 cccm.

(igaz, kb 8-10ezrenként cseréljük az olajat, és jó minőséget teszünk bele)

2016. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Swift
2016. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Harmadik Suzukim nyúzom.

Swift - WagonR - Splash

A Swift-et használtan vettem 2001-ben. '96-os volt, és 2004-ig használtam. Akkor becseréltem egy új WagonR-re, azt 2008-ban egy új Splash-re.

Az olajcseréken, és a Splashen a gyertyacserén kívül az egyetlen "meghibásodás" egy hátsó izzó kiégés volt.

2016. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor ilyen 300-350-ért már egész jókat lehet találni nézegettem neten de hát ugye fényképen nem látszik minden.
2016. júl. 5. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is Swiftre szavazok, könnyű fenntartani, alkatrészeket olcsón lehet hozzá szerezni és könnyen.

Hálás kis autók! :)

2016. júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!