Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális, hogy még a KRESZ...

Normális, hogy még a KRESZ vizsga előtt állok, de máris rettegek a forgalmi vizsgától?

Figyelt kérdés

Még nem kezdtem vezetni (mármint hivatalosan, párszor már voltam rutinpályán gyakorolgatni), hétfőn megyek kresz vizsgára, de már most bele vagyok betegedve, hogy mi lesz velem forgalmi vizsgán, és nagyon félek, már nincs is kedvem az egész jogsihoz :/

Nagyon izgulós vagyok, suliban is csomó vizsgán megbukok emiatt, hiába tudok amúgy mindent :(

Más is volt így? Mit csináljak, hogy ne parázzak, meg hogy sikerüljön majd?


2016. júl. 6. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

Nem normális.

A hídon akkor kell átmenni, ha már oda értél a folyóhoz.

A forgalmi vizsga arról fog szólni, hogy képes leszel-e nyomás alatt (idegesség, vizsga drukk) is helyesen cselekedni.

Minden vizsgázó izgul, a vizsgabiztos arra lesz kíváncsi, tud-e önállóan szabályosan, biztonságosan közlekedni.

2016. júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

teljesen normális...te amolyan izgulós vagy, ez az evolúció bölcs alkotóeleme..

saját magad kell megoldanod, hogy ne rettegj...amúgy sok mindentől rettegünk..a repüléstől, a nagysebességű síeléstől, a gyors motorozástól,az ordítozó garázdától...és az összes vizsgától...


nos ez egy a sok félelelm közül...

így kezeld.


hogy mit csinálj? egyszerű...állj meg egy nagyobb parkoló bejáratánál, és figyeld az autóvezetőket...tíz-húsz-ötven sofőrt fogsz látni,akiknek van jogsijuk...elmúlik a félelmed.

2016. júl. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!