Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.4 millióból egy kései...

1.4 millióból egy kései évjáratú Opel Astra G 1.4 vagy egy korai évjáratú Astra H 1.4?

Figyelt kérdés
Első autó vásárlását tervezem. Évente max 10 000 km-ert mennék vele vagy kevesebbet. MENNYIRE MEGBÍZHATÓAK? Legalább 5-6 évig megtartanám. Hogy alakul a fogyasztásuk túlnyomó részt lakott területen kívüli használat mellett, illetve évi 2-3 alkalom autópályázás (nyaralás)? Esetleg még van egy alternatíva, a Suzuki SX4 1.5, arról kinek mi a véleménye?
2016. júl. 7. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem astra h. Abban már vannak újak dolgok a g-hez képest.

Mondjuk az sx4 az egy nagyon tartós kocsi. Sokan azt mondják hogy nem húz annyira. Szerintem a 2 közül valamelyiket.

Ha talàlsz olyan kocsit ami tetszik belinkelnéd.

2016. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Ennyiből már ki kell jöjjön egy H Astra, mégiscsak modernebb autó. Sokkal jobb, mint az SX4.
2016. júl. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Astra H. Sokkal fejledtebb mint a G Astra. Ennyiből pedig bőven válogathatsz, nem csak a kínálat legalja jut. Én ugyan ennyiért vettem az első autómat, ami szintén egy H Astra volt. És ez 4 évvel ezelőtt volt. És annyiből akkor is egy full felszerletségű (azóta se sokat láttam ilyet), 1. tulajos, magyarországi, nem behozott dízelt tudtam venni jó műszaki és kifogástalan esztétikai állapotban. Én nem bántam meg.
2016. júl. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A Vectra C-k nem tetszenek? Ennyiért tudnál venni egy vállalhatót szerintem! Tágaasabb, élhetőbb a beltere mint a H astrának. Szerintem teljesen jó az astra is, egy sima szívó benzinessel nem lehet nagy gondod, de én szűkösnek találtam a belsejét. (nyilán szubjektív)

Ha astra mellett döntesz, legalább 1,6-ost vegyél, azzal teljesen kényelmes. Vezettem 1.4-essel, elment azzal is, de azért nem egy gyorsulóművész!

Én fél éve vettem Vectrát, gondolkodtam az astrán is de aztán végül csak ez lett! 1,8-as benzinest sikerült vennem, kicsit féltem, hogy a nagyobb kasztni miatt kevés lesz a motor, de nagyon kellemeset csalódtam benne. Nem kell aggodalmaskodni egy előzésnél, hogy beférsz-e, van benne egy kis tartalék, persze azért messze van egy turbódieseltől, de kellemes! Ezzel a motorral az átlagfogyasztásom 7,3 l, ami teljesen baráti, nem számítottam ennyire alacsony értékre!

2016. júl. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!