Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Civic távirányítója nem...

Honda Civic távirányítója nem működik rendesen, miért?

Figyelt kérdés
Az autót mióta megvettem egy szenvedés nyitni és zárni. Eleinte olyan problémája volt, hogy csak tizedik nyomásra érzékelt valamit legyen az nyitás vagy zárás. Egyik nap nem reagált semmire így kinyitottam kulccsal ami azt eredményezte, hogy beriasztott így kicseréltem az elemet a távirányítóban és szerencsére ki tudtam kapcsolni. Viszont azóta olyan problémám van, hogy szó szerint minden nyitásnál és zárásnál le kell vennem a hátlapját a távirányítónak, kivenni az elemet, beletenni és akkor 1 nyomást érzékel. Viszont a másodikat már nem. Nem is villan, tehát nem gondolom, hogy programozásra szorulna. Bárkinek bármi ötlet azon kívül, hogy kérjek a Hondától egy újat? Előre is köszönöm! Az autó egy 2005-ös Honda Civic 1.6

2016. júl. 10. 07:02
 1/1 anonim ***** válasza:
esetleg kontakt hiba kontakt spray-t neki
2016. nov. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!