Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetséges ez szerintetek...

Lehetséges ez szerintetek Europaban valahol, ha nem is Magyarorszagon?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam h nagyon jo lenne nekem ha az Auditol vagy a Volkswagentol lehetne rendelni egy motort... Szuksegem lenne egy V 2.0 turbo dizel motorra... szerinettek ilyesmit ellehet rendezni...?


Mivel olyat mar hallottam h valaki rendelt egy ford motort es a ford elkuldte neki mit tudom en pl egy "verseny autoba" egy 6 literes benzin motrot vagy ilyeneket... Az igaz h Amerikaban ... szerintetek nalunk, Europaban ilyesmi megvalosithato...?


Koszonom elore is a valaszaitokat, es bocsanat a hosszu magyarazat miatt...!



2016. júl. 10. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó csavarig meg tudsz venni minden alkatrészt cikkszám alapján. De nem hiszem, hogy egy új Audi motor árát ki akarod fizetni. Milliós nagyságrendről beszélgetünk..
2016. júl. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mármint? Egy négyhengeres kétezres V dízelmotor kell? Nem nagyon ismerek ilyet, tehát úgy kellene legyártatnod. Hány autót is vehetnél belőle?


Ha meg van ilyen, akkor a gyártótól simán közvetlen megveszed. Az se olcsó mondjuk.

2016. júl. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 veterán vas ***** válasza:

Ha úgy gondolod, hogy nem élet az élet egy V2-es turbó motor nélkül, akkor hajrá! Előtted a klaviatúra, adott a világháló, nézz utána, és rendeld meg. Igen, lehet nálunk is rendelni.

Ennyi.

Különben senki sem fogja megkérdezni, hogy versenyautóba akarod tenni, vagy kerti szivattyút fog vele működtetni, nem az eladóra tartozik.


Az majd egy másik kérdés, hogy mindez mennyibe fog kerülni, kivel és hogyan szerelteted be, továbbá mit fognak hozzá szólni a műszaki vizsgán?


Bár gyanítom, hogy eddig el sem fogsz jutni, mert már a legelső árajánlat-tételnél, részedről meg fog állni a projekt.

2016. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem egy 240 Lovas dupla turbós Volkswagen dizel motor kellene azt hiszem 2014 óta gyártják passatba ... Amit legszívesebben egy Audi q5 be tennék bele .... Mert a q5 dől nincs dupla turbós 2.0 dízel.... És max kb 10.000 eurót szánnek a motorra ... Szerintetek ?
2016. júl. 10. 23:12
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Szerintünk kinövöd...
2016. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 veterán vas ***** válasza:
Vagy megérted az #1, #2, #3, választ, és eljutsz a #5 által beígért állapotba, vagy nem hiszel senkinek, és álmodozol tovább. :)
2016. júl. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem ertem h mi ez a valasz... mire jo...? ha nem tudod a valaszt minek kell kommentalni? Mar ne haragudj de ez amit te irtal semmi fele keppen nem csatlakozik ehez... szoval kerlek ha nem tudod a valaszt a kerdesre akkor inkabb ne irj semmit, es ezt tenyleg nem sertes kepp mondom, hanem csak azert mert minden kerdesre van szinte egy ember aki ilyen hulyeseget valszol... es egy ido utan idegesito!
2016. júl. 12. 12:44
 8/8 veterán vas ***** válasza:

A #3 válaszban leírtam hogyan próbáld meg elérni az álmaidat. Ezek szerint azt nem olvastad el. :(

Bocsánat, ha nem a Te szád íze szerint válaszoltam, de csupán a száraz a tényeket közöltem.

2016. júl. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!