Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A férfiaknál az autóipar/motor...

A férfiaknál az autóipar/motoripar iránti szenvedély genetikai eredetű lehet?

Figyelt kérdés

A legtöbb férfi, akit ismerek, imádja az autókat, ha nem azokat, akkor a motorokat.


Az unokaöcsém még csak 13 éves, de ránéz oldalról egy autóra, már mondja a márkát, típust, mitől meddig gyártották...stb


Ugyanígy, a családban a legtöbb férfi ilyen.


Én nőként , szeretem az autókat, de nem vagyok élő wikipedia.

Nálam a lényeg egy autóban, hogy szép legyen, legyen benne légkondi, kényelmes legyen, lehessen vele normálisan előzni és ne olyan legyen, hogy nyomod a gázt és elalszol mire felgyorsul.

Ja, és ne fogyasszon 7 liternél többet.



2016. júl. 10. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, nálunk a családban, haveri körben mindenki nagy fanatikus. Egyébként érdekes de a hosszú évek tapasztalata az, hogy kizárólag az életképtelenebb férfiakat nem érdeklik az autók, vagy nem tudnak hozzászólni, nem értenek hozzá egyáltalán. Ez a kifejezetten lányos, még 30 évesen is gyerek, mama kedvence "férfiak". Persze van kivétel de kevés. Ha egy srácot hidegen hagynak az autók elkezdhetsz gondolkodni, hogy minden rendben van-e..
2016. júl. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában más gépet is imádunk ami megkönnyíti az életet. Ezért találjuk fel azokat.
2016. júl. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Az autó egyfajta erőszimbólum. Kiterjeszti ,növeli az egyed gyorsaságát az erejét és szabadságot ad. A nők meg jobban buknak az autós pasikra, a drága autósokra meg aztán főleg. Na most ezt adjuk össze, és máris kiderül ,hogy átlag férfi miért érez késztetést ,hogy érdeklődjön a kocsik iránt.Alapvetően a nők miatt ,akármilyen furcsa is ez ,és be sem vallják,de menő kocsiban magukat is menőbbnek tartják és megnő az önbizalmuk jobban megy a csajozás...

Genetikával azért nem lehet magyarázni mert az autó kb 150 éve van jelen,és ennyi idő nem elég semmilyen globális genetikai változáshoz.

2016. júl. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

semmi köze a genetikához...az evolúció nagyon lassen reagál a technika rohamos fejlődésére..


csak szét kell nézni a világban, milyen férfiak vannak...sem írni, sem olvasni nem tudnak, autót nem tudnak vezetni, csak a fegyverekre izgulnak..


amúgy a kérdező nem nő, a stílusa elárulja..minden héten kérdez valami hasonló marhaságot.

2016. júl. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem genetikus, hanem egészen kiskorban a szülőtől elfigyelt, átvett dolog. A szülők is kondicionálják erre a gyereket, aki mivel fiú, ezért kisautókat és autóskártyát kap ajándékba (innen ismeri részletesen az autókat).
2016. júl. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A nőknek pedig a vásárlás a szenvedélyük.
2016. júl. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg mindkettőnek van egy bizonyos szenvedélye, csak másképp. A férfi mechanikailag, erőre, működésre izgul rá, egy nő a kinézetre, kényelemre, csendességre, vezethetőségre stb. Bár persze a kettő valamilyen szinten össze is függ.


Hogy miért a férfiaknál, talán mert anno a lovaskocsikat se nők vezették javarészt, mert nehéz munka volt.

2016. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A férfi örökre gyerek marad, csak a játékai lesznek egyre veszélyesebbek és drágábbak.
2016. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Genetika lehet. Azért, mert a kisfiúk, még beszélni sem tudnak, és már tologatják a kisautókat, meg hasonlók. Én például olyan voltam, hogy anyám tolt a babakocsiban, és ha elment egy autó (faluban nőttem fel, kevés autó), majdnem kimásztam a babakocsiból, utána akartam menni. Ő mesélte, én 2-3 éves lehettem, nem is emlékszem erre. Mondanom sem kell, hogy élek-halok mindenért, aminek kereke van, legyen az autó, motorbicikli, quad, traktor, buldózer, bármi.
2016. júl. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!