Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten ciki a Skoda pick up?

Budapesten ciki a Skoda pick up?

Figyelt kérdés

Elég sok drágább kocsi járkál a Fővárosban,és szinte már alig lehet látni G,H-val kezdődő rendszámokat,de már az I is fogy.

Lényeg,hogy nekem egy 98-as Felicia Pick up-om van,régi vidéki vállalkozásomból maradt,de annyira elnyűhetetlen,és üzembiztos,hogy hihetetlen,és amúgy nem is vagyok autómániás,szinte csak az fontos,hogy jó legyen,és kelljen sokat költeni rá.

Sokszor megyek vele a városban,és néha olyan lesajnáltnak érzem magam,hogy na valami szakadt hobó ezzel az öreg furgonnal.

Arra lennék kíváncsi,hogy a jobb kocsisok,meg az új M,N-es rendszámosok hogy vélekednek,amikor egy ilyen vidéki jellegű öreg Skoda pick up megy velük a forgalomban.

Tudom,hogy nem kell senki véleményére adni,és ha nekem ez jó,akkor annyi,de mégis ilyen autós véleményeket szeretnék.

Amúgy egy fehér Skoda,nyitott platós,semmi csicsa,teljesen átlagos állapotban van.

Köszi



2016. júl. 10. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ott, ahol napi szinten annyi autó közlekedik, mint Budapesten, ki ér rá azzal foglalkozni, hogy kinek van menő autója és kinek nem? Ez nem egy 200 fős zsákfalu, ahol ha új autót veszel, Jolika néni jóvoltából fél órán belül tudja mindenki, hol vetted és honnan kerested meg a rávalót. Jön egy Škoda pick-up, elmegy, fél perc múlva már nem is emlékszem rá, mert addig lehet, hogy száz másik jött szembe.
2016. júl. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha cikinek érzed benne magad kicsit alakítsd át.

[link]

2016. júl. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az új M,N rendszámos autók nagy része lehet hogy még régebbi autó mint a tiéd. Többségüket régen gyártották, csak Németországból hozott olcsó roncsok. Úgyhogy ne legyenek rossz érzéseid, a többihez képest is egy átlagautó a tiéd.
2016. júl. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:)
2016. júl. 10. 20:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Ááá, a Škoda pick-up nagyon jó kisteherautó, mi is anno azt akartunk venni, csak kellett a 4 ajtó. Pesten meg még szép számmal járnak szoci autókkal is, amik sokkal régebbiek :)
2016. júl. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is Feliciám van és 23 éves vagyok és imádom ezt a kocsit vilagbol kimegy es olcso fentartasu
2016. júl. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!