Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E titán rendszerben, ha...

E titán rendszerben, ha végeztem a tananyaggal nekem kell kérnem vizsgaidőpontot, vagy ők adnak?

Figyelt kérdés
2016. júl. 11. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
bemész az iskolába aztán megmondod hogy kész vagy és majd ők intézik.kell arról egy igazolás is amit te nem tudsz megszerezni másképp.bemondásra nem hiszik el hogy te kész vagy.
2016. júl. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha végeztél, megy a kapcsolattartódnak is visszajelzés róla. Engem másnap már hívott, hogy mikor legyen vizsga.
2016. júl. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igazolást már kaptam vissza a rendszertől az email címemre.
2016. júl. 11. 18:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek hívjam fel az oktatót vagy várjak még?
2016. júl. 11. 18:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs mit ezen boncolni!


Ha végigcsináltad, és kiírta, hogy kész, bemész az iskolához, majd ők adnak időpontot. Én is így csináltam, mert így kell. Esetleg telefonon beszólsz, hogy kész vagy, a többit elmondják.

2016. júl. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,holnap felhívom.:)
2016. júl. 11. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!