Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bennetek is ott van mindig a...

Bennetek is ott van mindig a kisördög, hogy kéne valami újabb, komolyabb autó?

Figyelt kérdés
Nekem van egy fél milliós kocsim, ami igaziból mindenre megfelel, de nézegetem, hogy 2-3-ért mit lehetne kapni. Gondolkodok, hogy félrerakjam ezt a pénzt, vagy vegyek egy nagyobb, szebb, gyorsabb kocsit, ami ugyanúgy elvisz mindenhova.
2016. júl. 12. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze minden ilyen emberben aki egy kicsit is szereti az autókat, motorokat :) ez természetes, és az álmok után kell menni ha ez a vágyad akkor sok sikert benne remélem sikerül :)!
2016. júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ott motoszkál sajnos :) még egy éve sincs, h megvettem a jelenlegit, de most kapásból tudnék venni még legalább négyet, csak hát a kva anyagiak :(
2016. júl. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
18 evesen mindenkiben motoszkal. Aztan az emberek legtobbje felno, es rajon, hogy egy auto csak egy auto, nem fetistargy, nem a vagyak netovabbja.
2016. júl. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kocsim kb 1.5 mill-t ér de eszem ágában sincs lecserélni
2016. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, nincs. 27 éve vezetek, sosem volt "hűdemenő" kocsim.

Most 44 vagyok, egy "sz@ros" suzukim van, mellé egy Fiat Stilo. Megtehetném, hogy vegyek egy "faroknövelőt", mert jól keresek. De nekem az autó mindig is egy darab eszköz volt, ami elvisz "A"-ból "B"-be.

Ami a vágyam, hogy legyen egy szépen felújított Volvom, vagy "kacsám". De még nem találtam megfelelő alanyt.

2016. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már nagyjából kinőttem ezt a kíváncsiságot, hogy mindig újítsak. Most már olyasmi szempontjaim vannak, hogy ha eléri kilométerben az egyik a 100 ezret vagy a másik a 200 ezret, vagy egy bizonyos kort érnek el (pl. 13 év), akkor hirdetem meg. Már csak így előre tervezek.


De nem akarlak lebeszélni semmiről, amíg megvan ez a mániád, addig kell kihasználni. Lehet, hogy később neked is már más dolgok lesznek fontosak.

2016. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!