Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chrysler Pt Cruiser tapasztala...

Chrysler Pt Cruiser tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatok érdekelnének, B vectrából ülnénk át bele, de azon kívül hogy tetszik, nem nagyon tudunk róla semmit, nem ismerjük. Milyen szervizelni, drága? Gyakran hibásodik? A tiéteknek mik voltak a hibái? Mire érdemes figyelni vásárlás előtt? Sokat fogyaszt? (benzineseket nézünk) köszönöm!

2016. júl. 13. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a 2literes kéziváltóval szerintem betonstabil,mazda vagy mitsubishi motor van benne ha jól tudom.viszont marha lomha,és szépen tud kortyolgatni.ennek ellenére imádtam,szerintem nagyon jó kis autó,és bár egyre több kezd belőle lenni,mindig megnéznek vele.

a crd meg elvileg mercedestől jön,ugye nyomaték sokkal több alul is,gondolom az fickósabbnak érződik.

2016. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!