Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51b világítás probléma?

Simson s51b világítás probléma?

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom, hogy nem mindig működik a világítás. Ha felkapcsolom akkor is csak elől ég és hogyha lenyomom a féket akkor elől se világít és a féklámpa is csak villan és annyi. gyújtás kapcsoló nincs még benne mert nem értek még az elektronikai részéhez annyira. A féklámpa kapcsolót kötöttem be és azóta csinálja. A blokk ból kijövő kábelből egy zöld színü vezetékre kötöttem a negativ szálat a pozitivot pedig hátulról hoztam előre a féklámpából és a testet úgy csináltam meg ahogy a hátsó lámpba van az anya mögé felfogattam ami fogja a lámpa burkolatot.

2016. júl. 13. 16:04
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és még egy gondom lenne. Még pedig, hogy van alapjárat de ha neki hűzom csak durrog és utánna pörög fel. egyébként megy mint a golyó gyújtás jól van beállítva megszakítós. új ngk bph8s gyertya van benne és ha megállok vele akkor is annyira lecsökken az alapjárat, hogy leáll és nem lehet utánna beindítani csak egy 5 perc mulva de akkor indul 1 rugásra. füstölni füstöl.karburátorban új cuccok vannak súber tü középső állásba van. 72 fúvóka van benne új az úszó is.
2016. júl. 13. 16:08
 2/3 anonim válasza:
Szerintem a világítást nézesd meg egy hozzáértővel. Nem az a gond, hogy valami esetleg el van szakadva ? Szerintem valami nehezen érintkezik, nem ártana kitisztítani ott. Az alapjáratot meg vedd fentebb és talán jo lesz.
2016. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké köszi hát jön ma egy hozzá értő bekötni a kapcsolót. Remelem jó lesz.
2016. júl. 13. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!