Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autós üléshuzatot hol tudok...

Autós üléshuzatot hol tudok venni?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek van egy opel astra G-m és szeretnék hozzá üléshuzatot venni (univerzális elvileg jó rá!) de olyat szeretnék amiben olyan van hogy az összes ülésre adnak tehát nem csak 2 darabos (tescoba néztem eddig és ott csak olyan van hogy 2db-os ami az első ülésekre van csak és az sajna nekem nem jó!) Esetleg ha tudtok olyan boltot ahol ilyesmiket árulnak nem túl drágán akkor azt megköszönném ha leírnátok! :)

Azt is hallottam hogy az Auchanba is lehet kapni de az hozzám legközelebb csak Debrecenbe van oda pedig kb 2 hét mulva fogok menni ez igaz hogy ott lehet ilyeneket kapni egészen korrekt áron? Ha valaki ezt megmondaná hogy ott valóban lehet e kapni ezt megköszönném! :)

(Hasznos válaszok esetén megy a Zöld kéz!)



2016. júl. 13. 17:54
 1/2 anonim válasza:
Pedig a Tescoba szokott lenni!Autós boltba,penny ott is szokott lenni.
2016. júl. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt meg nem sikerult szereznem olyat amilyen kellene autos boltokba meg fogom nezni en pennybe meg nem lattam csak 1x regebben lidlbe de maj meg jobban szetnezek hatha talalok valami jot bar van egy hely pesten ahol lehet rendelni lehet onnet fogok rendelni ha nem talalok mashol jot
2016. júl. 20. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!