Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nívópálcámon 1-en van az olaj...

Nívópálcámon 1-en van az olaj 4-ből, árthat neki ha 140-nel megyek pályán?

Figyelt kérdés

2016. júl. 14. 22:49
 1/9 A kérdező kommentje:
G astra 1.2
2016. júl. 14. 22:51
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem árt neki. Minimum szint legyen meg.
2016. júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

...

Kétszázhúsz felett észre sem veszed, és elhagyod a valóságot,

Kétszázhúsz felett átértékeled magadban a világot.

...

2016. júl. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem,de azért majd lassan tölts utána ,nehogy megfeledkezz róla, aztán tényleg kevés legyen
2016. júl. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most még nem baj, de célszerű magadnál tartani legalább 1 liter olajat ha mást nem vagy a garázsba vagy a csomagtartóba eldugva hogy ha hirtelen kivillanna a lámpa akkor ne állj ott mint f...sz a lakodalomba. Nővérem járt már így hogy alacsony volt a szint, akkor szólt nekem hogy hozzak neki olyan olajat ami jó bele mert én tudom milyen kell, direkt vettem is neki, kérdeztem is tőle hogy után töltsem-e, de mondtam is neki hogy már így is lassan 1 éves lesz benne az olaj és km alapján is lassan érett lesz a cserére inkább jöjjön el hozzám, van szerelő aknám leengedem, veszek addig szűrőt meg még ezt azt amit kell és ennyi. Persze mondta hogy nem kell, majd szól hogy mikor cseréljek olajat, meg majd ő beleönti mert meg kell tanulnia stb... rá 1 hónappal később kapom tőle a hívást hogy le kellett állnia mert kivillant a lámpa és nincs nála az olaj, meg elfelejtette beleönteni. Nagyon örültem neki mert 150 km-re volt tőlem, éjszaka is volt és legalább 20 km-re volt tőle legközelebb egy benzinkút. Persze jött azzal hogy autóval elgurul lassan hátha kibírja, persze megtiltottam neki azt is hogy beindítsa. Mondanom sem kell hogy így is elég sokat ártott a motornak ezzel mert bevallotta hogy még ment legalább 5 km-ert...
2016. júl. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért jó ,ha a max.-on van a szint,mert a szivattyú és az olajszint közt kisebb távolságról kell felszívnia a folyadékot,és valamivel jobb az olaj ellátása a motornak bármilyen fordulaton.Most már azért illene tölteni hozzá.
2016. júl. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
G Astra le fogja zabálni az olajat pályán mire hazaérsz elfogy belőle
2016. júl. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, de ha már autópályázni mész miért nem állsz meg egy benyakúton és veszel egy ezresért kis flakon olajat?
2016. júl. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért? Mert ezis pont olyan szarrágó mint a legtöbb átlag magyar "nehogymá kölcsek az autóra pont elég drága a benzin he"
2016. júl. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!