Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia sx 50 vennék!? Vagy...

Aprilia sx 50 vennék!? Vagy Derbit! Vagy akarmilyen cross motort csak ne ilyen kinai szarokat!

Figyelt kérdés
Megéri venni motorhibásat?vagy vegyek egy müködöt?Max amit rá költenék 200000ft

2016. júl. 15. 00:05
 1/7 anonim válasza:
Hali! Nem akarok beleszólni a dolgaidba de legfőképp terep útra használnád vagy városban mászkálni? Ha terepre akarod akkor maradj a crossnál viszont ha városba meg iskolába inkább akkor ajánlom a gyorsaságit mert azzal gyorsabban eljutsz A-ból B-be nekem volt egy honda mtx-em és az igazándiból csak terepre jó meg nagyon rövid fokozatú míg egy gyorsasági 1-3-ig gyorsan gyorsul aztán ha nem húzod neki kényelmesen mész 60-at 5.-be. Nekem egy Aprilia af-1 50-esem van. És még egyszer Bocsi csak elmondtam a tapasztalataimat meg hogy hova mit érdemes venni.
2016. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te nem crosst akarsz, hanem endurot. Ne vegyél motorhibásat, mert rámegy a gatyád. 200ért már elég jó Sendákat találsz, az SX nem fér bele ennyibe. Jó alternatyva még egy
2016. júl. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó alternatíva még egy Rieju RR/MRX vagy egy Yamaha DT
2016. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Terepre használnám!
2016. júl. 15. 17:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg igen gondolkotam még a yamaha dt-n is
2016. júl. 15. 17:47
 6/7 A kérdező kommentje:
Riejura azt mondják hogy nagyon sokat esznek!
2016. júl. 15. 17:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Mindegyik 50es 2t enduro ugyanannyit eszik, vagyis 3 litert, ami kemény terepen belecsúszhat a max 4literbe.
2016. júl. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!