Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legolcsóbb autósiskol...

Melyik a legolcsóbb autósiskola Budapesten?

Figyelt kérdés

a legolcsóbb, mindennel együtt (vizsgák stb)

B kategóriás jogosítványhoz


2010. ápr. 15. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:

A vizsgadíj mindenhol ugyanannyi, nem árt ha tudod. Másik, ha béna vagy hozzá, úgyis pótóráznod kell akkor meg hiába mentél olcsó helyre.

Nade

[link]

Ennek jó az ára és jó az iskola is.

2010. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Énis a dodgemjogsinál raktam le ugy kb két éve,és nagyon megvoltam elégedve az oktatással,és az oktatóval.

Én is ajánlom.Igaz én akkor tokkal vonoval 83 ezerből kihoztam,ma ha nemis buksz meg lesz vagy 100ruppo

2010. ápr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%

én 10000Ft/óra

(41/f)

2010. ápr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy az olcsó autósiskolákra kellene rámenni hanem a minőségi oktatásra. Ha szarul oktatnak le és fizetgeted az oktatónak az óradíjat többe fog kerülni a jogsid mint ha egy kicsivel drágább de minőségibb oktatást kapsz!


Olcsó húsnak híg a leve!

2010. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én most járok a "maczi suli"-ba, még csak az elméletnél tartunk, de nagyon korrektek. mindennel együtt korrekt módon nagyjából 130 körül lesz, akárki akármit mond ennél olcsóbban nem nagyon lehet kihozni. ne dőlj be a kamuknak....
2010. ápr. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

húh, már elég régi a kérdés, de azért ajánlok én is egy másik sulit, hátha valakinek még segít a válaszom (én is így kerültem ide:))


a Csigavér iskolát sokan ajánlják, és most, ahogy számolgatok, nagyjából 110e-120e körülre jön ki.

itt a honlapjuk:

[link]


jó tanulgatást mindenkinek! :)

2013. máj. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Balogh Judith Ágnes válasza:
Sziasztok, Én a jogsistart.hu nál csináltam a jogsit. Ők kifejezetten női tanulókkal fogalkoznak, de nagyon ügyesen csinálják. Ha Budapesten vagy női tanuló akkor ajánlom őket. Jó áron oktatnak és ami a legfontosabb, hogy türelmesen :)
2015. okt. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!