Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meik a legjobb autó a tanyasi...

Meik a legjobb autó a tanyasi utakra 300000-1500000 FT között?

Figyelt kérdés

Egy olyan kocsi kéne amivel tudok szálitani és kibirja a magyar és tanyasi utakat menetkész és megbízható. Használt kocsi kéne. Egyszer vettem egy vadi újj toyota hilux-ot 3 év a tányán és a magyar utakon és tönkre ment a fútómü,és a motor is meghat.

Az egyetlen közlekedési eszközöm 3mtz egy uaz és egy babetta :-D



2016. júl. 16. 10:39
 1/10 Trafó1 ***** válasza:
Próbálj ki egy amerikai jeep -et. Valami régebbit amit nem sajnálsz, jó nagy motorral, mondjuk azok nem platósak.
2016. júl. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De a hilux arra való... nem hinném, hogy meghalt volna ezért. Lada Niva, szerintem.
2016. júl. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
platós transit, igaz hátsókerekes, ami a nagy sárban, hóban nem előnyös.
2016. júl. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ide pont japó gépek kellenek, de ugye ha nyolcvannal mész végig a kátyúkon akkor szétdől a futómű, ezt sokan elfelejtik, attól hogy terepjáró nem bír ki mindent a végtelenségig, csupán nem szakad ki tőből a kereke az első kátyúnál, mint egy személyautónak.

A motor meghibásodásának köze nincs ehhez.


Ha ezek nem jók akkor vannak az Opelnek is régebbi platós kocsijai, Frontera vagy Campo.


Esetleg Niva utánfutóval, de számíts rá hogy a Nivát bütykölgetni is kell, bár 3 MTZ és egy UAZ mellett ez valószínű nem lesz gond.


Nekem kicsit kamu szagú a kérdés amúgy, de lehet csak túlságosan általánosítok a sok hülye miatt aki ide jár néha.

2016. júl. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Trafó1 ***** válasza:
Szerintem csak unalmában tette fel a kérdést van traktorja ami bárhol elmegy, és uaz is van ha az tengelyig nem süllyed meg szintén megfelel, főleg ha dobozos.
2016. júl. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az uazt kéne lecserélni mert irányithatatlan és nagyon nehezen indul.

O persze majd MTZ vel megyek tesco ba meg azzal járom a város.

És majd babettával megyek a 300kg lekaszált fűért, amiért felesleges MTZvel menni!

Amugyis MTZ vel földetmüvelek és olyan dolgokat szálitok ami nehezeb 500kg nál.

Értehő.

Fuck logic.

2016. júl. 17. 12:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor Opel Campo vagy Frontera. Most kipróbálod a német megoldásokat.
2016. júl. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Trafó1 ***** válasza:
Szerintem MTZ-vel tescozni nagyon menő, bár még senkit nem láttam azzal menni, de megcsodálnának az biztos.:-D
2016. júl. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ford Ranger
2016. júl. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
UAZ hol nem megy el?
2018. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!