Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi vagy BMW a jobb szerintetek?

Audi vagy BMW a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy melyiket preferàljàtok, mint màrkàt és miért. Melyiknek ki a célközönsége, és szerintetek kik veszik főként egyiket màsikat?

2016. júl. 16. 15:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

A régieknél meg az újaknál is, számomra egyértelműen az Audi.

Hogy miért? Elsősorban saját tapasztalat. Volt (most is van egy) 2 BMW-m és 3 Audim. A 3 Audival összesen nem volt annyi gond, mint egy BMW-vel. Igaz hogy régebbi modellekről van szó, de nagyon megbízhatatlanok, pedig én mindent megadtam nekik. Az Audik nekem nagyon hálásak, egyszer sem hagytak ott sehol.

Aztán: beltér kidolgozottság, ergonómia, és hasonló dolgok nekem jobban tetszenek az Audiban, bár ezen lehetne vitatkozni, mert azért a BMW sem gyenge ilyen tekintetben, viszont az Audi a legjobb.

Nem utolsó sorban az Audikhoz minden olcsóbb a sok konszernes alkatrész miatt.

Egyébként hogy ki miért melyiket veszi, azt elsősorban szubiektív érvek döntik el, hogy hogyan tetszik a külseje, stb. De lehetnek tapasztalatok is, sokakat az ismerősök, rokonok vagy haverok beszélnek rá erre vagy arra. Van akinek szerencséje volt az Audival, mint nekem, mások pont rossz Audit fogtak ki és inkább BMW-t vesznek már.

2016. júl. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%
Ha újabbat veszel egyformán drága megvenni és fenntartani is őket. Próbáld ki ezt is azt is és érezni fogod, melyik tetszik vezetési érzetre, külsőre, belsőre.
2016. júl. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Osynho ***** válasza:
42%
Bmw. Hátul hajt.
2016. júl. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%
Audit akkor vegyél ha nem akarsz rá költeni, BMW a pénzeseké
2016. júl. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 mikeXxX ***** válasza:
54%
Mindkét márkával általában csak villogni akar aki megveszi én meg sárga villogóval felveszem őket :D .
2016. júl. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
15%

és hová tünt az én válaszom?

az hogy audit,bömösről kispórolták az indexet

2016. júl. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%

"és hová tünt az én válaszom?"

Ne foglalkozz vele, az enyémet is törölték.

2016. júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Amúgy én személy szerint az Audit jobban szeretem. Külsőre és belsőre is tetszik, de a BMW is mutatós, csak azt momdjàk többet kell költeni rà. Mondjuk őszintén szólva, ha màr annyit kiadok érte, akkor logikusan joggal elvàrhatnàm, hogy 150 000 km-ig gond nélkül kocsikàzzak vele, a valósàg viszont màst mutat. Amúgybazt vettem észere, hogy BMW az a fiatalabb korosztàly autója, akik ilyen 20-30 éves menő gyerekek, az Audi pedig a középkorú üzletembereké, nagyjàból ezt vettem észre, persze fiatalok között sokan màr az Audi felé kezdenek húzni mostanàban.
2016. júl. 18. 13:26
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
Audi szerintem mindenféleképpen jobb választás.Én fiatal vagyok mégis Audim van.Eszem ágában nem volt,hogy BMW-t vegyek.Vannak ezek a nagyon elvakultak,hogy csak a BMW,mert BMW az már biztos gyors meg jó,aztán vesznek egy 316i-t XD
2016. júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Davidsakal válasza:
63%
Udv! Nekem van egy ceges 5-os bmw-m, azt hasznalom mar majdnem egy eve munkaba jarashoz ceges utakhoz, a sajat autom pedig A6. Gyakorlatilag mindenben jobb az audi. Abszolut nem bantam meg, sot, a kovetkezo is biztosan az lesz. Valahogy a bmw le van maradva, nem eri utol az audikat sem kifinomultsagban, sem technologiaban.
2017. febr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!