Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert olyan gyakori az Opelekn...

Miert olyan gyakori az Opeleknel az h eszik az olajat?

Figyelt kérdés
Mar nagyon sok opelrol hallottam ilyen rosszat, es igazabol pl. Volkwagenrol nem sokat, sot nem igazan, de ismeroseim kozul, akiknek Opel van sok panaszkodik motor problemakra...! Tudja valaki az okat?

2016. júl. 17. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom,nekem Opel Astra-m van de az is eléggé eszi az olajat viszont cserébe úgy megy mint a golyó ezért nem bánom :) Addig nincs baj amíg nem fogyaszt több motorolajat mint amennyi benzint mert hallottam már olyan kocsiról is :D
2016. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az 1.6 16v Ecotec ette régen. Nekünk 1.4 van és nem eszi.
2016. júl. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: pedig sajnos az 1.4-es is szenved ettől a betegségtől.
2016. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb ecotec motor eszi az olajat.
2016. júl. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bizellel sporol, de megeszi motor olajbol a kulombseget :)) Am meg Renault motrok vannak az opelekben nem?
2016. júl. 18. 17:21
 6/9 anonim ***** válasza:
nem.
2016. júl. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Renault motor soha nem volt Opelban, volt közös motorjuk, de az sem Renault volt, hanem Isuzu. Amúgy az Opeleknél is csak az ECOtec motorok eszik az olajat, de az újabbak közül már azok sem. És pont az említett Volkswagennél jellemző, hogy a PDTDI motoroknak akár egy liter olaj is kell 10 ezer km-nél (ez is teljesen normális), de a TSI motorok is majdnem mind eszik.
2016. júl. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%

1. az új ecotech motorok is eszik az olajat

2. A pd csak akkor eszi az olajat ha szarrá van hajtva.

Nekem céges 1.9pd-m nem eszik egy gramm olajat se 12000km alatt (470e km van benne).

2016. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tisztaban vagyok a TDI motorokkal, a Volkswagen motorjaival, de azt meg nem igazan lattam nalluk h PDTDI ...? mi az?
2016. júl. 18. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!