Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy fekvőhengeres 50-es...

Van egy fekvőhengeres 50-es Derbi robogóm! Nagyon szeretnék rá egy sportkipufogót nem a teljesítménynövelésért, hanem a hangja miatt! Olvastam viszont, hogy többe fog kerülni Igaz?

Figyelt kérdés

Mert, ha megveszem a kipufogót, akkor nagyobb fúvóka kell és a variátort is cserélni kell, mert máshogy áramolnak a gázok a sportkipufogóba, mint a gyáriban. Sport légszűrőt is hallottam már.


Érdemes venni? Nekem nem számít a sebesség, csak a hang!



2016. júl. 18. 08:13
 1/1 anonim ***** válasza:

igen, többe fog kerülni mert utána kell hangolni az egész motort. Sok időt kell majd állítgatni is. Nekem nem kellett légszűrő de valakinek meg igen, ez ilyen, nem lehet előre megmondani. Variátort valószínű nem kell cserélni elég a görgőket és a kuplungrugót. Meg egy erős ékszíj is kell mindenképp.

De ha a csak a hangja érdekel akkor szereld szét a kipufogót és szedd ki a dobból a hangszigetelés 20%-át.

2016. júl. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!